סוגי ארנקים שכדאי להכיר

סוגי ארנקים שכדאי להכיר

ארנק הוא מצרך הכרחי ביותר. בלעדיו, קשה מאוד להתנהל, שכן אנשים רבים מחזיקים בארנק שלהם כמעט את כל חייהם: כסף, כרטיסי אשראי ואף תעודת זהות, כרטיסי מועדון, כרטיסי ביקור ועוד. מסיבה זו, כמעט ולא קיים אדם אשר אינו מחזיק בארנק, גם כאשר מדובר על אנשים שמתנהלים ללא כסף מזומן. הרי לפניכם מספר סוגי ארנקים של כאמל מאונטיין שכדאי להכיר.

ארנקי בד

מרבית האנשים מתנהלים כיום עם ארנקים העשויים עור. בדרך כלל, ארנקים כאלה נחשבים לארנקים איכותיים יותר, שכן הם מחזיקים מעמד למשך שנים רבות יותר. עם זאת, טבעוניים או אנשים שאינם מעוניינים ברכישת ארנקי עור מסיבות שונות, יוכלו להיעזר בארנקי בד. מדובר בארנקים העשויים בד חזק ועמיד כלשהו, כמו למשל ג'ינס, או עשויים חומר דמוי עור. ארנקים כאלה בדרך כלל יחזיקו מעמד לתקופה בת מספר חודשים עד שנה ויהוו תחליף נפלא לאנשים אשר אינם מעונייים לרכוש מוצרים תוצרת עור.

ארנקים בעיצובים ייחודיים

ארנקים הינם בדרך מוצר מעט "יבש", כלומר – כזה שלא ניתן למצוא בעיצובים מרהיבים או חדשניים. כך, לפחות, רובנו חושבים. עם זאת, קיימים ארנקים ייחודיים, המעוצבים בשלל סגנונות. כך, למשל, ניתן למצוא ארנקים בצבעים רבים (שחור, חום ואף אדום, ירוק, כחול ועוד), בצורות שונות (בדרך כלל צורה מלבנית או מרובעת), סוגי תפירה ייחודיים (תפרים בסגנון מסויים או ללא תפרים כלל) וכדומה. קיימים גם ארנקים המכילים פרטים קטנים מעוצבים עליהם, ההופכים את את הארנק ועיצובו לייחודיים ויפים יותר.

ארנקים בגדלים שונים

קיימים אנשים אשר אינם אוהבים להשתמש בארנקים בשל הגודל שלהם. עם זאת, חשוב לדעת כי ארנקים איכותיים ניתן להשיג בכל הגדלים:

  • ארנקים גדולים – כשמם כן הם. מדובר בארנקים גדולים, אליהם ניתן להכניס המון כרטיסי אשראי, מטבעות, שטרות, תעודת זהות, פנקס צ'קים וכדומה. על אף שמדובר בארנקים נפוצים יותר בקרב נשים, הרי שניתן למצוא גם ארנקים גדולים יותר המיועדים לגברים, אליהם נוכל להכניס מגוון של דברים איתם עלינו להתנהל על בסיס יומיומי.
  • ארנקים בינוניים – מדובר בארנקים הנפוצים ביותר, שכן מחד, ניתן להכניס אליהם את מרבית הדברים אליהם אנו זקוקים ביום- יום, ומאידך, ניתן גם להכניס אותם לתיק או לכיס מבלי שהם יכבידו עלינו יותר מדיי.
  • ארנקים קטנים – ארנקים קטנים מיועדים בעיקר עבור אנשים שאינם מחזיקים בתיק, ואינם מעוניינים "לסחוב" עמם הרבה דברים. בדרך כלל, את הארנקים הללו ניתן להכניס בקלות לכיס והם אינם מכבידים על בעליהם.
בריאות ורפואה הסכמים השקעות חוזים ומשפטים טכנולוגיה ואינטרנט לימודים נדל"ן פיננסים צרכנות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קונה רכבים לפירוק
מכוניות ישנות הופכות למצרך חם עבור גרוטאות מתכת. הסיבה לכך היא שעלות מיחזור מכוניות ישנות עלתה בכ-30%...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
לפני שפונים לכדורים אלו פתרונות יש להרטבת לילה
הרטבת לילה זו תופעה מטרידה אך נפוצה. תופעה אשר מעסיקה את ההורים ואת הילדים וגורמת להם לתור אחר הפתרון...
קרא עוד »
אוק 07, 2019
אופר, מה זה אומר?
כאשר מזכירים את המילה אופר עשוי להיות מדובר במטפלת, בייביסיטר או לחילופין עוזרת. בסופו של דבר ניתן...
קרא עוד »
מאי 19, 2017