אבקת BCAA – כל מה שרציתם לדעת על אבקת הקסמים

אבקת BCAA

את אבקת הקסמים הבאה תמצאו מחוץ לעולם האגדות. לא בפיטר פן, גם לא בהארי פוטר, אבקת BCAA זו אבקה ממשית, מחושית עם המון יתרונות. והפעם נספר לכם על כל מה שרציתם, למה ואיך האבקה הזאת תחולל נפלאות בתוצאות האימונים שלכם.

הכירו את קסמי חומצות האמינו שלכם

חומצות אמינו הן קבוצה של מרכיבים שבלעדיהן אין לנו חיים. אלה אבני בניין בסיסיות וחיוניות, שאת חלקן הגוף מייצר בעצמו אך חלקן נקלטות בעיקר בתזונה היומית שלנו. כעת, הגיע הזמן לחבר בין אבקת BCAA לבין חומצות האמינו החשובות.

אבקת BCAA היא תוסף תזונתי שמכיל חומצות אמינו מסועפות – Branched Chain Amino Acid. ביתר פירוט, מדובר בקבוצה של כמה מהחלבונים, שתופסים תפקידים חיוניים בבניית הגוף. עד כמה חיוניים? בעוד כמה שורות תדעו את הכל.

זה סוד הקסם

אותן חומצות אמינו שמהוות נגזרת של חלבונים כגון חלבון לאוצין, לצד הואלין וגם האיזולאוצין מספרות את כל הקסם:

  1. אלה הם החלבונים שמביאים לנו אנרגיה זמינה שנותנת כוח.
  2. אלה החלבונים שמזרזים ומאיצים את תהליכי הבניה של השרירים. ללא חלבוני השריר, מסת השריר יורדת.
  3. ייצור תאי שריר – תהליך מנוגד לתהליכים הרסניים של פירוק השרירים (תהליכים טבעיים שאנו רוצים להקטין את כוחם).
  4. התאוששות מאימון – חומצות האמינו והחלבונים שסיפרנו עליהם מספקים תמיכה לשרירים, להתאוששות מאימון, לאחר פעילות. 
  5. האבקה יכולה להועיל לכל מתאמן או מתאמנת שרוצים ליהנות מהיתרונות ולהשלים את התזונה הנדרשת לאימונים מאומצים (אנאירובי) ובעיסוק בספורט.
  6. את התוסף נהוג ליטול לאחר אימון, אולם אפשר ליטול אותו גם מאוחר יותר מבלי שהספיגה תושפע מכך באופן מהותי. אפשר להתייעץ עם מאמן כושר או תזונאי ספורט.

    >>> את אבקת BCAA ניתן להשיג באתר אול אין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד