הקמת שירותי ענן לעסק – מה היתרונות?

הקמת שירותי ענן לעסק

כשאתם שוקלים להטמיע שירותי ענן לעסק, אתם צריכים לשאול את עצמכם מדוע זה טוב. אלה היתרונות המרכזיים, שיוכלו לעמוד לשירותכם בקרוב מאוד.

1. כל הגיבויים מתבצעים אוטומטית

לאחר הקמת שירותי ענן לעסקים , יתבצע גיבוי לכל הנתונים העסקיים באופן שוטף. יותר אין חשש שמידע קריטי ילך לאיבוד. תמיד ניתן לבצע התאוששות מתקלה, בצורה מהירה, טובה וחלקה יותר.

2. מטמיעים מגוון שירותים עסקיים, במקום אחד

מיד לאחר הקמת שירותי ענן לעסק אפשר להוסיף ולהטמיע שירותים עסקיים לפי הצורך. אפשר להוסיף או לגרוע שירותים ונפח שימוש, על פי צרכי העסק המשתנים.

3. אין צורך בכוח אדם מקצועי בעסק

שירותי ענן לעסק מייתרים את הצורך להעסיק כח אדם מקצועי. אין צורך בטכנאי מחשבים או מומחה שרתים בעסק. שירות הענן כולל את כל ההיבטים התפעוליים שהעסק צריך או עשוי להצטרך בעתיד.

4. עדכונים אוטומטיים, מבלי שצריך ליזום אותם

ברגע שמבצעים הקמת שירותי ענן , עם ההקמה מקבלים גם עדכונים אוטומטיים. אין צורך לבצע בהמשך התקנות יזומות או שינויים. זו מערכת חכמה שמתעדכנת מעצמה. אתם לא צריכים להיות מעורבים במה שקורה מאחורי הקלעים, ומבוצע על ידי ספק השירות שלכם.

5. ללא צורך ברכישת ציוד

אין צורך לרכוש ציוד, ללא חדר שרתים בעסק, ללא צורך באמצעי גיבוי נוספים. כל הציוד הנדרש נמצא מאחורי הקלעים. זהו שירות מיקור חוץ במיטבו, ללא עלויות נסתרות שיפתיעו אתכם.

6. כניסה למערכת העסקית מכל מכשיר, באינטרנט

כניסה למערכת מכל מכשיר שיש לו חיבור לאינטרנט. וגם, הוספה או גריעת משתמש – כל זה כבר לא מסובך אלא פשוט במיוחד.

7. אבטחה ואנטי וירוס – גם זה בענן

פתרונות אבטחה ואנטי וירוס, כל זה כלול בענן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד