איך בוחרים כורסת הנקה?

כורסת הנקה

מי שכבר ילדה יודעת את החשיבות הגדולה שיש לנוחות של כורסת ההנקה, עליה אנו מבלות את רוב זמננו בתקופה הלא מבוטלת שאחרי הלידה. מי שעדיין לא ילדה – בואי ללמוד מחוכמתן של מנוסות. כורסאות הנקה כמובן יכולות להיות פריט עיצובי מהמם לכל דבר ולהרים את חלל הסלון או חדר הילדים בכמה רמות. אך חשוב מכל, היא צריכה להיות נוחה. אתן הולכות לבלות עליה הרבה זמן לפעמים אף בתנוחות לא הכי אידאליות.

אז איך בוחרים כורסת הנקה ואילו הפתעות מחכות לנו?

טיפים לבחירת כורסת הנקה מושלמת


כבר ציינו את חשיבות הנוחות שיש לכורסת הנקה? אוקיי נציין שוב כי זה ממש חשוב!
אז במשפט: כורסת הנקה צריכה להיות נוחה, יפה ומשרתת. וביותר ממשפט:

  • משענות יד מרופדות – אחד הקריטריונים החשובים ביותר יהיה משענות הידיים. בזמן הנקה הידיים שלך יהיו בגובה אמצע הבטן לערך על מנת להחזיק את התינוק. להשאיר את הידיים בגובה שכזה כל כך הרבה זמן בלי תמיכה מלמטה, יהיה קשה עד בלתי אפשרי. משענות יד מרופדות יהיו התשובה המדויקת עבורך.

  • ריפוד קל לניקוי – חשוב מאוד שתהיה לנו האפשרות לנקות בקלות את ריפוד הכורסה. הרי בכל זאת, כורסת הנקה.

  • משענת גבוהה לשעות הקטנות – כתבתי לשעות הקטנות כדי להמחיש את העייפות אך למעשה כל התקופה שאחרי הלידה בעצם מרגישה כמו השעות הקטנות של הלילה. משענת גבוהה תאפשר לך להרגיע את הגוף ולתת מעט מנוחה לצוואר, לגב ולראש. אל תשכחי שגם לך מגיע להרגיע.

  • בונוס: נדנוד להרדמה מהירה יותר – אם כבר קנינו כורסת הנקה נוחה ומהממת, לא נוסיף לה איזה טאץ' קטן? כורסה מתנדנדת תעשה פלאים במהירות בה התינוק שלכן יירדם, ממש כמו תינוק!

רק היו ערניות – כל הנוכחים בבית כבר זוממים לכן על הכורסה החדשה שקניתן באתר Baby Lee 😉

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד