לימודי רפואה סינית לציבור הדתי

לימודי רפואה סינית

רוצים ללמוד רפואה סינית ואתם דתיים? גם אתם יכולים מהיום ללמוד רפואה סינית במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה. במאמר זה נספר לכם על היתרונות של הרפואה המופלאה שהסינים הביאו לעולם ועל הדברים שתוכלו לקחת ממנה לרפואה האישית שלכם.

לימודי רפואה סינית לציבור הדתי

רפואה סינית, היא חלק ממערכת ריפוי גדולה יותר הנקראת רפואה סינית מסורתית (TCM), הכוללת גם דיקור סיני, עיסוי תזונתי ופעילות גופנית. TCM היא שיטת טיפול פופולרית, כאשר כמעט שלושה מיליון בני אדם מבקרים אצל מתרגלי TCM מדי שנה.

עקרונות הרפואה הסינית

העקרונות הבסיסיים של TCM שונים מאוד מתפישות המערב המסורתיות בנוגע לבריאות, מחלות ופעילות הגוף. צמחי מרפא סיניים נקבעים כדי לנרמל אצל האדם אנרגיה לא מאוזנת, או צ'י, העובר דרך מרידיאנים בלתי נראים בגוף. 

בין אם אתם מאמינים בפילוסופיה ובין אם לאו, מחקרים הראו כי תרופות צמחיות סיניות מצליחות לטפל במגוון הפרעות, במיוחד הפרעות גינקולוגיות ומערכת העיכול.

בתי ספר ללימוד רפואה

כדי שתוכלו גם אתם ללמוד יותר על הרפואה הסינית וכדי שתוכלו להבין בה יותר, אנחנו מזמינים אתכם לאחד מבתי הלימוד לרפואה הסינית, שם תקבלו מידע רחב ומקיף על האופן שהרפואה הזו משפיעה על חיינו ביומיום.

לימוד רפואה סינית היא משהו שתצטרכו לקחת בחשבון אם אתם רוצים ללמוד כל סוג של רפואה כלשהי. במיוחד בימים אלה, אנחנו מציעים לכם להנות ממגוון רחב של מידע אודות הרפואה הזו שפורצת דרך בכל מקום בעולם. (קראי איך סטודנטית לומדת לרפא בשיטה הסינית).

יין ויאנג

הסינים הקדומים, הציעו שכל יצור חי יתקיים על ידי איזון של שני כוחות אנרגיה מנוגדים, הנקראים יין ויאנג. יחד, הם מרכיבים את תמצית החיים, או צ'י – סוג של אנרגיה שזורמת בגוף בערוצים בלתי נראים הנקראים מרידיאנים. 

מחצית מהאיברים והמרידיאנים נשלטים על ידי יין והחצי השני על ידי יאנג. כאשר יין ויאנג נמצאים בחוסר איזון בגוף, הדבר גורם לחסימת צ'י ולמחלה שלאחר מכן. חוסר איזון יין ויאנג יכול להיגרם על ידי לחץ, זיהום, תזונה לקויה, הפרעות רגשיות או זיהום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד