הביטקוין הגיע לרף קיצוני, האם עדיין משתלם להיכנס לכל הסיפור הזה?

1970650-min

בשבועות האחרונים נדמה שהמטבע הווירטואלי נוסק במהירות כלפי מעלה, לא ברור מתי תהיה הצניחה הבאה והאם היא תתרחש, הניסיון הוא כן להבין מה הולך כאן, האם יש איזושהי חוקיות בקפיצות הללו למעלה ולמטה, ואיך אתם כמשקיעים יכולים להנות מזה.

השאלה הבוערת שאנשים שואלים עכשיו היא לנוכח המחיר הנוכחי שהציג הביטקוין. זהו שיא חדש של כל הזמנים והשאלה האם מכאן ולהבא הוא יעלה? מתי הוא יעלה? כמה הוא יעלה? ובקיצור האם עדיין יש עניין להשקיע או שהרכבת כבר עזבה את הרציף? וכדי לדעת את התשובה פשוט המשיכו לקרוא.

האם עדיין שווה להשקיע בביטקוין?

המטבע הווירטואלי שנכנס לחיינו לפני כעשור בערך, מחולל סערה בשווקים עד היום. אמנם בהתחלה חשבו שזהו גימיק חולף, אף אחד לא חשב שהשוק של הביטקוין יגיע לשווי שלן 117 מיליארד דולר. אין ספק שבשנים הבאות נראה עוד התפתחויות מעניינות בכיוון הזה וצריך פשוט לעקוב.

במהלך תקופת הקורונה מחירו של הביטקוין צנח לשפל חסר תקדים, היה נראה שאולי כל המשקיעים איבדו את כספם, אולם בחודש האחרון המטבע זינק שוב והגיע לשיא חדש. אז מה קורה פה? האם כדאי להשקיע בדבר הזה?

ובכן, אין ספק שהמטבע מתעתע גם בטובי הסוחרים של שוק ההון. מדובר על מוצר השקעה תנודתי מאוד, עתיר סיכונים אולם כן, יש מי שכבר גרף את הקופה של הביטקוין לכיסו ויצא בצד השני כשהוא עשיר ומלא במטבעות.

אם מדובר בהשקעה לטווח ארוך נראה שההשקעה בביטקוין משתלמת שכן ככל שעובר הזמן המטבע מיוצר פחות ופחות והביקוש אליו רק עולה, לעומת זאת בהשקעה לטווח קצר, נראה שהמטבע נמצא בשיאו של עלייה שממנה לא תראה עוד עלייה גדולה יותר.

רוצים לדעת עוד על הנושא? לחצו כאן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד