ביטוח סייבר

ביטוח סייבר

ביטוח סייבר נחשב ללא ספק לאחד מסוגי הביטוח החשובים והחיוניים ביותר עבור כל בעלי העסקים השונים. מדובר על ביטוח המספק כיסוי מלא עבור הנזקים השונים, אשר עלולים להיגרם לעסק כתוצאה ממתקפת סייבר. יש לזכור כי החיים העידן המודרני אומנם מאפשרים לכל אחד להתנהל בצורה קלה ונוחה, תוך כדי שימוש קבוע ברשת האינטרנט, אך הדבר פותח פתח גם ללא מעט צרות. כמעט כל יום ניתן לקרוא בחדשות על עוד חברה שנפרצה על ידי האקרים, אשר גרמו לזליפת המידע הרגיש שלה לרשת. במקרים אחרים, ההאקרים עלולים לגנוב את המידע ולנסות למכור אותו לכל המרבה במחיר. לכן מדובר ללא ספק על סיכון משמעותי עבור כל חברה וכל ארגון, אשר מחזיקים כמויות עצומות של נתונים ברשת הפנימית שלהם.

ביטוח סייבר – ביטוח חיוני שאסור לוותר עליו

כמעט כל חברה וכמעט כל ארגון מודעים לסכנה של מתקפת סייבר. רוב החברות מוכנות להשקיע לא מעט משאבים, על מנת להגן על הנתונים שלה מפני מתקפה אפשרית. חשוב להבין כי מדובר על סכנה ממשית, ולכן כדאי להתמגן מפניה. בדיוק כפי שרוב העסקים בוחרים לרכוש לעצמם ביטוח כנגד שריפות, הצפות ומגוון רחב של אסונות טבע שונים, כך בדיוק יש להתייחס למתקפת סייבר ולהתכונן מבעוד מועד עם הגנה בדמות ביטוח מתקפת סייבר. כל חברה חייבת לדאוג לעצמה לכיסוי מתאים, על מנת להתגונן מפני הנזקים האפשריים, העלולים להתרחש בעקבות מתקפת סייבר. חשוב לזכור כי רוב המתקפות מיועדות לצורך גניבה של מידע אישי, כגון פרטים פיננסיים, נתונים אישיים, פרטי לקוחות, כתובות מייל, סודות מסחריים וכדומה. מידע מסוג זה עלול לגרום מון נזק לכל חברה, ולכן חשוב להתכונן מראש עם ביטוח מתאים.

לסיכום, ביטוח סייבר הינו ביטוח חיוני, אשר יכול לחסוך לכל חברה לא מעט כסף, עבור כיסוי הנזקים שמתקפת סייבר עלולה לחולל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד