מוטי פלד – כיצד בוחרים עם איזה איש נדל"ן לעבוד?

1949526-min

שוק הנדל"ן הוא אחד השווקים הכי רותחים במדינת ישראל. לא צריך להיות איש מקצוע בשביל לדעת שהמחירים בשוק האמירו במהלך השנים, ולא צריך לקרוא חדשות או לצרוך דרך הטלוויזיה, בשביל לדעת ששוק הנדל"ן התפתח מאוד במהלך השנים בישראל.

פרויקטים חדשים נבנו, אדמות הופשרו, יש הרבה מאוד תוכניות לבנייה פרטית וכן לבנייה מסחרית ועסקית. ישנם לא מעט גורמים פרטיים אשר מתמחים בכל, אנשי נדל"ן אשר משקיעים את מיטב זמנם ולא מעט כסף בנושא. חלקם מצליחים לבצע פרויקט אחד ואז הם נעלמים, אחרים מצליחים לשרוד לאורך זמן ולבסס את עצמם בתחום.

מוטי פלד הוא דוגמא טובה לכך. מדובר ביזם נדל"ן, כלכלן, איש אשכולות אשר מכיר את התחום היטב ואחראי על לא מעט פרויקטים בתחום הנדל"ן, בפרט בתחום הנדל"ן הפרטי, אך לא רק בתחום זה.

כעת עולה שאלה, כיצד בוחרים לעבוד עם איש נדל"ן, בין אם הוא מוטי פלד ובין אם הוא איש נדל"ן אחר.

פרמטרים לבחירת איש נדל"ן

הפרמטר הראשון צריך להיות אמינות. חשוב שנעבוד עם אדם שאנחנו יכולים לסמוך עליו. אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא יכול לספק לנו את מה שאנו מחפשים, בצורה הנכונה, בצורה אפקטיבית ומתאימה לתקציב שלנו.

הפרמטר השני הוא, ניסיון. אנחנו צריכים לבחור איש נדל:ן עם ניסיון רב בתחום, מישהו שמכיר אותו היטב ויודע בדיוק כיצד להשתמש בכלים ובאמצעים השונים שעומדים לרשותו.

הפרמטר השלישי הוא חזון. אנחנו צריכים לעבוד עם איש חזון, אפילו אם מדובר בחזון "קטן".

כל אחד מהסעיפים הנ"ל נמצא אצל מוטי פלד, וזה בא לידי ביטוי בכל הפרויקט שהוא אחראי עליו. לכן הוא האיש הנכון עבורנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד