מהו רישום BDI? כל מה שצריך להכיר

1969655-min

עקב המשבר הפיננסי הגדול שחווה העולם בשנת 2008, בו לווים לא הצליחו לעמוד בהחזרי ההלוואה החודשיים, התקבלה החלטה משמעותית ברחבי העולם, לפיה ישנה אפשרות לבנקים לעקוב אחר היסטוריית האשראי של הלקוחות ובהתאם לכך להחליט אם לתת להם הלוואות בעתיד.

חברת BDI – בודק את היסטוריית האשראי

חברת BDI הישראלית נוצרה על מנת לעקוב אחר היסטוריית האשראי השלילית של לקוחות הבנקים ולספק להם את כל המידע הנחוץ בנושא. בעזרת שירותי החברה מסוגלים הבנקים לקבל מידע משמעותי על הלקוח ולדעת אם מתן הלוואה תהיה בגדר סיכון גבוה או נמוך.

לקוחות רבים לא יכולים לקבל הלוואות

עקב השינויים בעשור האחרון ישנם לא מעט לקוחות בנקים אשר מוצאים את עצמם ללא יכולת לקחת הלוואה מהבנק. עקב זאת הם נאלצים לפנות אל חברות הלוואה חיצוניות או גורמים אחרים וזאת כדי להשיג את הכסף לו הם זקוקים. בכל אופן, חשוב להבין כי במצב של רישום BDI יהיה מוטב לפנות אל חברת ייעוץ מקצועית אשר תוכל להכווין אתכם בכל הנוגע לצעדי הפעולה הרצויים.

ישנו גם רישום חיובי בבנקים

כאשר הלווה מחזיר את ההלוואה שלקח בצורה מלאה וללא שום בעיות בדרך, הוא מקבל רישום חיובי. רישום כזה צפוי לסייע לכם לנטול הלוואות בעתיד בקלות רבה יותר ולהשיג אותן גם בתנאים יותר משתלמים. לאור זאת מדובר בהיבט שתרצו להיות מודעים אליו וזאת אם יש לכם רצון לוודא כי אתם מתנהלים בצורה הנכונה ביותר מול הבנק.

במידה ודירוג האשראי שלכם לא טוב, יהיה ניתן לפנות אל חברת האשראי ולברר אם מדובר בטעות ואולי להסיר את הרישום. בעזרת חברה מקצועית יהיה ניתן להבטיח שסיכויי הצלחת הפנייה יהיו גבוהים יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד