עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

היום כבר ברור לכולם כי במקרה של תאונת דרכים, יש צורך לפנות בצורה מיידית למשרדו של עורך דין תאונות דרכים. חשוב להבין כי בכל שנה מתרחשות בארץ לא מעט סוגים שונים של תאונות דרכים, חלקן מערבות אך ורק נזק לרכוש, בעוד אחרות כוללות גם פגיעות גוף קשות, נכות ואף מוות. לכן בכל מקרה, יש צורך לפנות בצורה מידית לעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת לקבל ייעוץ משפטי ולהבין כיצד לפעול בצורה הנבונה והיעילה ביותר. אנשים רבים מאמינים כי חברות הביטוח ישלמו להם עבור הנזק שנגרם להם או לרכב שלהם, אך חשוב לזכור כי חברות הביטוח הינן עסק לכל דבר ועניין, ולכן שום חברת ביטוח לא תמהר לשלם ללקוחותיה את סכום התביעה המלא. ברוב הפעמים, חברות הביטוח ינסו לדחות את התביעה מסיבות שונות, או לפחות, להוריד את סכום הפיצויים למינימום ההכרחי. 

כל הסיבות להיעזר בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים

כאמור, כל אדם שנפגע בתאונת דרכים חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים מומלץ שמתמחה בתחום. למעשה, זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם את מלוא הזכויות המגיעות לכם, היות וחברות הביטוח אינן ממהרות לשלם למבוטחים שלהן את מלוא הסכום המגיע להם לפי החוק. ברוב הפעמים, חברות הביטוח מפעילות חוקרים פרטיים, על מנת לאתר ראיות שונות הפוגעות בתביעה של הלקוח. לכן מומלץ מראש להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתחום, על מנת לקבל ייעוץ משפטי החל מהרגע הראשון. כדאי לדעת למשל, כי ההמלצה הכללית היא להתייעץ עם עורך הדין לפני שממהרים למלא את הטפסים השונים של חברות הביטוח, היות והדבר ישמור עליכם מפני טעויות משמעותיות. מילוי שגוי של אחד הטפסים, עלול לצמצם משמעותית את סכום הפיצוי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד