פייתון, לינוקס או סייבר – במה לבחור?

1952419-min

כאשר החלטתם שאתם רוצים להיכנס לעולם אבטחת המידע סביר להניח שלא בדיוק הבנתם מה זה אומר ומה הן הדרישות.

המשכורות הגבוהות בתחום האבטחה לצד הלימודים הקצרים יחסית מושכים מתעניינים רבים, אולם צריך להצביע על הנקודה. תחום אבטחת המידע אינו פשוט, אמנם הלימודים די קצרים, זאת משום שהידע התיאורטי הוא לא רב, אך בעבודה בפועל זה עלול להיות מורכב מאוד.

זו הסיבה שמתוך כל אלו שלומדים את המקצועות הללו, מעטים אכן מגיעים לרמה מקצועית גבוהה, הסיבה היא משום שיש סט תכונות מאוד הכרחי כדי להצליח בתחום ותשוקה לאבטחה ממש לא מספיקה.

אז אם ביררתם יותר ואתם רוצים לדעת במה לבחור, המשיכו לקרוא התשובה ממש כאן למטה.

איך לבחור נכון את מקצוע אבטחת המידע שלכם?

אחת הטעויות הגדולות ביותר שמביאה רבים להתייאש ולעזוב את התחום למרות שהם למדו אותו במשך שנה וחצי או יותר זו העבודה בפועל. המידע התיאורטי הקצר יחסית שנלמד בתחום אבטחת המידע נוטה לבלבל, משום שהעבודה בפועל היא די מורכבת.

הסטודנטים, על פי רוב לא לומדים את הבעיות מהשורש שלהם, הם משתמשים בכל מיני כלים בלי להיכנס לשורשי הדברים כך נוצר מצב שבחלק התיאורטי הם יודעים מצוין אבל כשבאים לעבוד בפועל, הדברים לא ממש מתחברים. כאן צדק החכם באומרו: המורה הטוב ביותר הוא הניסיון. הניסיון בפועל בשרתים, אתרי אינטרנט והתמודדות עם בעיות הוא מה שמקנה לתלמיד את היכולת הדרושה.

לכן, אם אתם רוצים ללכת עד הסוף על תחום אבטחת המידע כדאי להכיר את שפות האתרים לשלוט בכל התחום הזה, להבין אותו היטב ורק אחר כך לעבור לתחום אבטחת המידע.

למידע נוסף הכנסו לאתר של מכללת שיא סקיוריטי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד