איך תייצרו הכנסה פסיבית מהבית בזמן הקורונה?

הכנסה פסיבית

כשמאות אלפי ישראלים מסתובבים עם תגית של חופשה ללא תשלום או פיטורין או אבטלה, אם נשארתם בעבודה שלכם אתם ברי מזל. 

המשבר הנוכחי הביא את ישראל לאחוזי אבטלה חסרי תקדים. על פי דברי המומחים ייקח שנים לשקם את הנזק שאירע בתקופה הזו מבחינת אחוזי האבטלה. לא פלא שאנשים מצאו מקורות הכנסה יצירתיים ביותר, חלקם דרך האונליין שגועש יותר מתמיד בתקופה הזו.

אז איך באמת אפשר לייצר עוד הכנסה פסיבית מהבית בתקופה כזו? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לייצר הכנסה פסיבית בקורונה מהבית:

הכנסה פסיבית זה חלום רחוק, אבל בעיניים ישרות, אין הכנסה שלא צריך לעבוד עליה. כשהיא פסיבית, העבודה בהתחלה בדרך כלל הרבה יותר קשה והרבה פחות מתגמלת.

בגלל זה, יש הרבה ישראלים שהפסיקו לרדוף אחרי הכנסה פסיבית, הם מבינים שאולי זה השלב הבא, אבל בתור התחלה, הכנסה יפה מהאונליין זה ברכה. 

אז מה עושים? חלקם עובדים בקלדנות, מעבירים שיעורים פרטיים בזום. אם יש לכם התמחות כל שהיא, גיטרה, אנגלית, פסיכומטרי או כל דבר אחר שאתם יודעים לעשות ממש טוב וללמד אחרים, תוכלו לעשות הרצאות בזום ולהגיע להכנסה יפה לפי שעה. 

דבר נוסף זה כתיבת תכנים באינטרנט. זהו תחום רחב מאוד, יש הרבה עסקים שזקוקים לתוכן מסוגים שונים ואם יש לכם יכולות ניסוח ומחקר זה בהחלט יכול להכניס סכום נאה של כמה אלפי שקלים כל חודש. 

חשוב לציין שהתחומים האלו מוצפים ולכן, אל תצפו שעל ההתחלה תייצרו הכנסה גבוהה. זה לוקח זמן ותצטרכו גם ללמוד את ההתנהלות מול לקוחות.

אם אתם מחפשים דווקא הכנסה פסיבית תוכלו ללכת על תחום שיווק שותפים ודומיו. 

עמית והגר הכנסה נוספת – המדריך

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד