איך בוחרים רצועות לכלבים?

רצועות לכלבים

לגדל כלב זה בלי שום ספק דבר נפלא. מדובר בחבר לחיים שתמיד שמח כשאנחנו מגיעים הביתה, ישמח ללוות אותנו לכל מקום ולהיות שם בשבילנו וגם יגן עלינו אם חלילה נקלע לסיטואציה מסוכנת. עם זאת, חשוב לזכור כי גידול של כלב זו גם משימה המצריכה לא מעט זמן ואנרגיה, שכן יש לטפל תמיד בחברים על ארבע ולדאוג לרווחתם. חלק מזה זה כמובן להבטיח כי במהלך טיול הוא מוגנים ולא חשופים לסכנות וגם שהם בעצמם לא יהוו סכנה לעוברים ושבים. איך עושים את זה? דרך רכישה חכמה של רצועות לכלבים. הנה כמה טיפים שיעזרו.

איכות במחירים נוחים

קודם כל חשוב להבין כי בהחלט ניתן להשיג רצועות מצוינות גם במחירים נוחים וכי זאת לא חייבת להיות הוצאה גדולה מדי. אם תחפשו לא רק בחנויות הגדולות, תגלו במהרה שתוכלו למצוא מוצרים איכותיים וזהים במחירים משתלמים הרבה יותר. ניתן להשיג רצועות לכלבים אונליין, באיכות טובה ובמחירים נמוכים בעשרות אחוזים מאלו שתמצאו בחנויות בעלי החיים השונות. על כן, אנו ממליצים קודם לערוך השוואת מחירים סבלנית ומסודרת.

לפי גודל הכלב

חשוב מאד לבחור רצועה שתתאים לכלב שלכם. אם יש לכם כלב גדול וחזק, ההמלצה שלנו היא לרכוש רצועה ארוכה מספיק שתאפשר לו מרחב יחסי לרוץ ולפרוק אנרגיה ובנוסף כדאי שהיא תהיה עבה. הסיבה לכך היא שכלבים חזקים וגדולים נוטים למשוך את הרצועה עד כך שהיא יכולה להיקרע. אם יש לכם כלב קטן יותר, אפשר בהחלט לרכוש רצועות דקות וקצרות יותר.

אורך קבוע או משתנה?

זכרו כי ניתן לרכוש רצועות באורך קבוע או רצועות להן ניתן לשנות את הגודל. אם יש לכם כלב פעלתן, אנו ממליצים דווקא על רצועה מודולרית, כך תוכלו לאפשר לו מרחב לרוץ בעת הצורך ולרסן אותו אם צריך.

לסיכום

לבסוף, כדאי בהחלט לבחור ברצועה בעיצוב שאתם אוהבים. זכרו כי הרצועה תשמש אתכם לזמן ארוך וכדאי לבחור אחת שבאמת מוצאת חן בעיניכם. הקפידו על הדברים הבאים ותוכלו לעשות בחירה חכמה ונכונה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד