מה לומדים בקורס מכירות?

מה לומדים בקורס מכירות?

קורס מכירות הוא שלב אחד בדברים שאתם צריכים לעשות כדי להיות אנשי מכירות טובים. 

בין אם אתם אנשי מכירות שרוצים להתמקצע יותר ובין אם אתם בעלי עסק שמוכרים מוצר או שירות, אתם יודעים שעד שלא נסגרה עסקה, אין כלום.

החשיבות של המכירות לעסק שלכם ובכלל, לכל ארגון או חברה היא עצומה. זו הסיבה בגלל החברות המצליחות מוכנים לשלם הון לאנשי מכירות מצוינים.

אז מה לומדים בקורס המכירות?

כשאתם נגשים אל לימודי  מכירות חובה לראות קודם כל את התכנים של הקורס. הבסיס של הקורס אמור לדבר על המיינדסט של איש המכירות.

מה זה אומר? אחוזים רבים מההצלחה במכירות תלויים בחשיבה ובאמונות של איש המכירות. זה משחק עדין. כי אם איש המכירות חושב למשל שהוא אמור למכור לכל לקוח יהיה מה שיהיה, גם אם הוא יתרגל מכירות כל החיים הוא לא יהיה מקצוען, כי הוא הולך בדיוק בדרך ההפוכה ממה שצריך להיות.

בגלל זה בהתחלה ילמדו אתכם איך נגשים מבחינה מחשבתית לכל המושג הזה של "למכור" באינסטינקט הטבעי של בני האדם יש רתיעה ובושה מהמושג הזה ובגלל זה צריך להסביר את זה בצורה טובה.

השלב השני הוא ללמוד איך אמורה להתנהל שיחת מכירה איכותית. המטרה של השיחה היא שהלקוח יגיע בעצמו למסקנה שהוא צריך לרכוש עכשיו את המוצר כדי לשפר פרט מסוים בחיים שלו. ובשלב השלישי תלמדו טכניקות מכירה מתקדמות. אלו שיטות שלומדים במהלך הדרכת מכירות לארגונים כדי שתוכלו להתאים את עצמכם לאדם שיושב מולכם, ככה שיתחבר אליכם יותר ויקבל יותר ממה שיש לכם לומר. ושוב, לא מדובר כאן על מניפולציות, אלא על הדרך הנכונה והטובה ביותר להתחבר לאדם שמולכם ולעזור לו עם המוצר שלכם.  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד