כיצד לבדוק רקע על משרד עורכי הדין שאליו אתה פונה

1884410-min

כאשר אדם זקוק לייעוץ משפטי, חשוב שיבדוק מהו התחום שבו הוא זקוק לייעוץ, אם מדובר לדוגמה בעורך דין העוסק בחוזים, במקרקעין, נזיקין וכו'.

חיפוש אחר עורך דין אמין ואיכותי

הדרך הנכונה ביותר היא לקבל המלצות על משרד עורכי דין איכותי ואמין אשר מטפל בתחום זה, היא לשאול קולגות או חברים אם היה להם קשר עם עורך דין שסייע להם בנושאים הללו ועד כמה הם התרשמו מהיכולות המקצועיות שלו.

ליווי משפטי אינו עניין של מה בכך, מדובר לעיתים בנושאים שנמשכים חודשים ואפילו שנים ולכן חשוב מאד ליצור קשר עם משרד עורכי דין בעל רזומה עשיר בנישה הספציפית. אם קולגה מספר שמדובר במשרד שעורכי הדין הם אנשים ישרים ומיומנים שעושים כל שניתן כדי לקדם את המהלכים הנדרשים כדאי לפנות אליהם.

אתר האינטרנט של עורכי הדין

בנוסף לכך כדאי לגלוש באתר האינטרנט שלהם גם ברשת בכללי ולראות אם יש שם חוות דעת של לקוחות שמספרים על ההתנסות שלהם עם משרד זה, איזו חוויה הם עברו, אז כמה קיבלו עזרה ממשרד זה ואם הם חושבים שכדאי לפנות למשרד זה או ההפך, הם עברו חוויה לא טובה ולכן הם כותבים דיס המלצה.

בדיקת המעטפת

כאשר אדם שואל כמה חברים או בני משפחה על עורך דין העוסק לדוגמה בליווי עסקי בעיר מסוימת, הוא יקבל בדרך כלל כמה המלצות על אותו משרד ולכן מירב הסיכויים שמדובר במשרד מעולה אשר עורכי הדין שבו צברו עם הזמן ידע וניסיון רב ולכן כדאי לפנות אליהם.

כבר בשיחת הטלפון או בפגישה הראשונה, הלקוח מבין שמדובר בגורם מקצועי, אמין, מנוסה ומבין עניין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד