נעים להכיר – Tagor Group

1972864 (1)-min

אם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן אירופי ויש לכם את השאיפות הגדולות להשקעה מניבה וחסרת מעצורים, אתם חייבים להכיר את Tagor Group. חברת Tagor Group היא החברה הגדולה בישראל לנדל"ן אירופי המתמקדת בעסקאות נדל"ן ברחבי אירופה בהיקפים של מעל 50 מיליון יורו.

נעים להכיר – Tagor Group

לא הרבה יודעים ומכירים את אחת מהחברות הגדולות והמנוסות בארץ לנדל"ן באירופה. חברת Tagor Group היא זו שכל אדם שרוצה להתחיל ולהשקיע את כספו באדמת אירופה, מוזמן לעשות זאת דרכה. מקצועיות ואמינות הן המוטו של החברה, מוזמנים לפנות אל Ofer Lieberson ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר ממשקיע בנדל"ן וחובות נדל"ן הפועל בתחום מעל 25 שנה, ובשיתוף קרנות השקעה בינלאומיות.

מגמות השקעה מדגישות את חוזק שוק הנכסים

עם השקעה נרחבת בנדל"ן ובמגזרים כלכליים אחרים באירופה, יש מגמות בולטות המדגישות את אפשרויות ההשקעה הגדולות של אזרחים זרים.

המגמות הנוכחיות כוללות רכישת קרקעות ורכוש, מתוך כוונה לראות את עליית הערך כאשר שוק הנכסים ממשיך לצמוח. עם התפתחויות תכופות בהשקעות המתרחשות באירופה, אתם יכולים לצפות להרוויח בעת ביצוע השקעות ממולחות בשוק הנדל"ן בעיר.

השקעה בטוחה

השקעת הנכסים באירופה, זכתה לגידול משמעותי בשנת 2016 וזינקה ב -35% מרשימים ל- 890 מיליון יורו. למעשה, היו פחות עסקאות בסך הכל בהשוואה לשנת 2015, כלומר המחיר הכולל של כל עסקה עלה.

בוקרשט למשל ראתה קרוב ל- 70% מההשקעה הכוללת בנכסים, והדגישה את חוזק הנדל"ן הגובר בעיר וברומניה בכלל. איזו עוד סיבה אתם צריכים כדי להשקיע עוד היום באירופה?! חברת Tagor מעניקה ייעוץ וליווי אישי בכל שלבי הליך ההשקעה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד