כמה עולה לצבוע דירה

כמה עולה לצבוע דירה

אחת השאלות הראשונות שאנחנו שואלים אנשי מקצוע, כשברצוננו לצבוע דירה בגודל כזה או אחר, היא כמה זה יעלה לנו. טבעי שזו תהיה אחת השאלות הראשונות, שכן בסופו של דבר הכל עניין של תקציב. מה היכולות שלנו, האם באמת אנחנו יכולים לממן את זה. 

עלויות צביעה של דירה נקבעות על פי פרמטרים שונים. צריך לומר, אנחנו יכולים לחסוך באופן משמעותי את העלויות של שיפוץ דירת גג למשל, אם נניח נקנה צבע ומברשת, ונחליט לבצע את העבודה בעצמנו. העניין הוא, שזה ידרוש מאיתנו זמן, וכן אנחנו לא בהכרח עבודה מקצועית. לכן, ישתלם לנו יותר אם נשכור אנשי מקצוע שיבצעו את התהליך, גם אם זה אומר שנידרש לשלם להם סכום כזה או אחר. 

עלויות צביעת דירה משתנות על פי פרמטרים שונים, כאמור. לפני שנציג אותם יש להדגיש שהמחיר יכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים, כאשר במקרים מסוימים אפשר להפחית בעלויות, אם אנחנו דואגים לחומרים. אך סביר להניח, שבעלי מקצוע, צבעים, יוכלו לרכוש בעצמם את החומר במחיר זול יותר. 

מה הם הפרמטרים לצביעת דירה

גודל הדירה – ככל שהדירה גדולה יותר, כך סביר להניח שהמחיר יהיה גבוה יותר. למרות שיש נקודה שיכולה לשנות את זה. אם נניח מדובר על דירה גדולה אך מעט חדרים, באופן תיאורטי, המחיר יכול להיות נמוך יותר. יחד עם זאת, סביר להניח שבדירות גדולות יהיו יותר חדרים, ולכן סביר להניח שהמחיר יהיה יקר יותר. בדקו כאן כמה עולה לצבוע דירה.

סוג הצביעה – בין צביעה רגילה לצביעה מיוחדת יש הבדל במחיר, מאחר וזה דורש עבודה אחרת לגמרי. על כן, אם רוצים לחסוך בעלויות, צריך לחשוב גם בכיוון של סוג הצביעה. 

סוג העבודה – במקרה ומדובר על צביעה נמוכה נניח, אז ייתכן שהמחיר יהיה שונה מאשר צביעה על הגובה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד