מה צריך לדעת על תביעת ביטוח

2021219-min

כל אחד מאתנו מבוטח בכמה וכמה ביטוחים. לא תמד אנחנו בכלל זוכרים מה כולל הביטוח שלנו והאם הוא מכסה את הפגיעות השונות או את הנזקים השונים אשר אנחנו סופגים בחיים. כלומר למעש נחנו משלמים טבין ותקילין בכל חודש עבור הביטוח אך בפועל אנחנו לא מנצלים את הזכויות המגיעות לנו על פי חוק.

חשוב לדעת כי חברות הביטוח אף פעם לא ירדפו אותנו ולא ירוצו אחרינו עם הזכויות המגיעות לנו. הם רוצים אותנו וחזרים אחרינו ק כאשר הם רוצים למכור לנו את הפוליסות שלהם. אז אנחנו ממש החברים הטובים שהם דואגים לנו ולעתיד שלנו. ההם מבטיחים לנו במתק לשון עד כמה טוב יהיה לנו לו רק נרכוש את הביטוח שלהם ועד כמה כדאי לנו לבחור בכל הביטוחים שהם מציעים לנו.

ומה קורה בעת מבחן?

כאשר אנחנו רוצים לממש את הביטוח בעקבות פגיעה כלשהי שהיא רשומה וכלולה פוליסה, אנחנו מוצאים את עצמנו מדברים לקריר. אף אחד בחברת הביטוח נוטפת הדבש אינו זמין לסייע לנו וגם כשהם כבר מתפנים לטפל בנו הם מסבירים לנו בטוב טעם למה אנחנו לא זכאים לקבל את תשלומי הביטוח במקרה הספציפי שלנו.

כאן חשוב ללמוד ולדעת איך תובעים את חברת הביטוח וכיצד אפשר לקבל את כל מה שמגיע לנו בעת צרה, פגיעה, תאונה או כל פגיעה אחרת.

תובעים אתחברת הביטוח

חשוב ללמוד איך לפנות אל חברת הביטוח לצורך קבלת פיצויים. אך חשוב גם כן לדעת כי אם זה לא ממש הולך בדרכים רגילות, יש גם את האפשרות לפנות אל עורך דין שיסייע לתבוע את כל מה שמגיע למבוטח.

כי מה שמגיע – מגיע…

למידע נוסף וקבלת ייעוץ על ידי עורך דין מומחה הכנסו לאתר: https://hadayalaw.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד