מינוף נדל"ן – מה זה אומר?

מינוף נדל

אדם חכם יודע כיצד למנף משאבים על מנת להגדיל את רכושו ולהשיג ערכים שווים. כאשר מדובר על מינוף נדל"ן הכוונה היא שניתן למנף את הסכום שיש בידכם באמצעות משכון הנכס והלוואת וזאת במטרה לרכוש נכס שיניב תשואה לאורך שנים. כמובן שכדי שהעסקה תניב רווחים והתוצאות שלה תהיינה חיובית צריך לדעת איך עושים את זה. כי לא כל עסקה מוכיחה את עצמה כשווה, ולא כל פעולה פיננסית מצליחה להניב תשואה, קראו עוד באתר עמית והגר השקעות.

רכישת נכס בישראל, איך עושים את זה?

מחירי הנכסים בארץ הולכים ועולים עוד ועוד. מי שחשב שזו בועה שהנה עומדת להתנפץ מגלה כי טעות בידו. המחירים עודם גבוהים מאוד, הביקוש עולה ולא מסמנת ירידה דרמטית במחירי הנכסים. זו הסיבה לכך שאנשים רבים מגלים כי רכישת נכס היא עסק מורכב מאוד. הם לא מוצאי ידיים ורגליים ולא יודעים איך באמת אפשר לרכוש נכס, ולו דירה למגורים. צריך למצוא פתרונות יצירתיים על מנת להצליח בכך. כי הון עצמי רב שמגיע לסכום של נכס אין להרבה אנשים כאן בארץ.

מינוף נדל"ן כפיתרון לרכישת נכס

קיימת אופציה שמוכרת בשם מינוף נדל"ן. באמצעות כלי זה ניתן לרכוש נכס ראשון או שני, ולהצליח לממן אותו אם אין לנו את ההון העצמי עבור הרכישה. איך עושים את זה? באמצעות מינוף נדל"ן. באמצעות נכס שיש בידינו או באמצעות הנכס אותו אנחנו עומדים לרכוש נוכל לקבל לידינו סכומי כסף למימון הדירה כהלוואה.

עמית והגר הכנסה נוספת – המדריך

איך לעשות את זה נכון?

אבל יש להתייחס לכך שבענייני השקעות וכספים אין זה נכון לקבל החלטות בחופזה. יש הרבה מאוד מידע מקצועי שיכול להועיל לכל אחד באשר הוא. ייעוץ מקצועי יחסוך טעויות שעשויות לעלות הרבה מאוד כסף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד