מנהלים? 5 סיבות למה לקחת אימון עסקי

אימון עסקי

פעם חשבנו שמנהל הוא אדם שנולד כזה. הוא תמיד היה בעל טון דיבור קשוח והחלטי, תמיד הוא הצליח לקבל החלטות בקלות ומאז הגיח לאוויר העולם הוא מחזיק בשרביט הניהול בידיו. אבל בפועל המציאות אינה כזו. אמנם יש מעט אנשים שנולדו מנהלים. אבל מרבית המנהלים אינם כאלו. אז איך בכל זאת הם הגיעו לאן שהגיעו? התשובה היא אימון עסקי. אימון עסקי הוא תהליך מקצועי שמבצעים אותו בעזרת אנשי מקצוע, כאשר המטרה הינה לחולל שינויים אישיים ולהשיג מטרות של ממש, קראו בהרחבה.

הסיבות לקחת אימון עסקי

  1. כי תמיד אפשר להתקדם יותר. אפשר להשתפר ולפתח יכולות, וכך להצעיד את כל מי שנתון תחתינו למקום טוב יותר.
  2. כי התכונות הטבעיות שלנו הן נקודת היציאה. גם אם יש לנו תכונות מעולות ואנחנו מנהלים ביד רמה, יש לנו לאן המשיך הלאה. אימון עסקי ישפר את היכולת הטבעית שלנו, יעשיר את ארגז הכלים שלנו, ואנחנו נוכל למצות את הכישורים שלנו ולהצעיד את כל העסק קדימה באופן יעיל וטוב יותר.
  3. כי אם יש לנו שאלות וסימני שאלה מנקדים את דרכנו בניהול, נוכל למצוא מענה. אין סיבה לגרור רגליים אם אפשר לרוץ במלוא המרץ. יש כיום שיטות מקצועיות וכלים מעולים שמאפשרים לנו לשפר את הביצועים שלנו ולעשות את המוטל עלינו באופן יעיל פי כמה. כך שאימון עסקי הוא תהליך נהדר שיוכל לקדם אותנו במידה רבה.
  4. אימון עסקי מאפשר לנו לרכוש הרגלים חדשים ומשופרים. אז אם אנחנו מרגישים שאנחנו נופלים בנקודות מסוימות, אם אנחנו חשים שבסיטואציות מסוימות אנחנו נכשלים – אימון עסקי יוכל לעזור לנו לנתח מחדש את המקרים הללו, ולטוות תכנית מוצלחת יותר להתנהגות במצבים אלו.
  5. אם אפשר להתייעל – אז למה לא?

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.doritcoaching.com

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד