שחזור גלגולים – מה זה אומר וכיצד זה מתבצע

1945183-min

החיים הם דבר מאוד אקראי, הזמניות שלהם תמיד מפתיעה אותנו, בוודאי כשאנחנו פוגשים אותה כשמישהו אהוב הולך מאיתנו, לא תמיד קל לנו לקבל את העובדה שהוא היה כאן ואיננו עוד, שהוא כבר לא איתנו יותר.

אך מי שמאמין בשחזור גלגולים יודע שזה לא בהכרח כך. אדם מגיע לעולם הזה תינוק, נכנסת אליו נשמה והיא ממשיכה איתו עד אשר הוא מתבגר וכשהוא מת, הנשמה מסתלקת ממנו וממשיכה הלאה, כלומר, היא נכנסת בגוף אחר אשר נמצא בכדור הארץ, במקום כזה או אחר. על כן המסע שלנו, המסע של חיינו, הוא קצר וזמני ביחס למסע הנצחי של הנשמה אשר מתגלגלת מאדם לאדם, חווה חוויות שונות.

השאלה היא, האם אנחנו יכולים לאתר את הגלגולים של הנשמה שלנו, בטרם היא הגיעה אלינו ולהבין כיצד המקומות בהם היא ביקרה משפיעים עלינו. בעזרת תהליך של שחזור גלגולים אנחנו יכולים ללמוד איפה הנשמה שלנו היתה ומה זה אומר עלינו.

מה זה שחזור גלגולים

הרעיון שעומד מאחורי שחזור גלגולים, כאמור, הוא לבדוק איפה הנשמה שלנו ביקרה ובאופן כזה אפשר לשחזר תהליכים, אפשר לשחרר מצבים מסוימים שייתכן ומשפיעים עלינו כך או אחרת.

חשוב להדגיש, לא תמיד זה מתאים, לא תמיד זה אפשרי מבחינת אנרגטית. לכן, עוד לפני שנכנסים לתהליך כזה, צריך לדעת איך הוא מתבצע, כיצד הוא משפיע והאם באמת יש צורך וטעם לבצע אותו בשלב הזה של חיינו. כמובן שהוא חייב להתבצע על ידי גורם מוסמך, גורם שמתמחה בכך ולא על ידי כל אחד.

שחזור גלגולים יכול לעזור מאוד להתמודד עם סיטואציות שונות שמתרחשות בחיינו בזמן הווה. יחד עם זאת, אם אנחנו לא נקפיד, אזי ייתכן מאוד שנמצא את עצמנו במצב שאנחנו מתמודדים עם מידע שיכול להשפיע עלינו גם באופן שלילי.

לפני סיום נדגיש, בהתאם לטיפולים אחרים, הרי גם שחזור מתבצע באופן פרטני על ידי מטפלת אלטרנטיבית, כלומר, כל שחזור הוא ספציפי לאותו אדם, וזה לא אומר שום דבר על בני משפחתו או על גורמים אחרים בסביבתו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד