מי זכאי לפיצויים מגרמניה?

פיצויים לנפגעי שואה מגרמניה

אם אתה, בן / בת זוגך או הוריך המנוחים ניצולים מהזוועות הנאציות, אתה או את יכול/ים להיות זכאיים לפיצוי גרמני על תקופת החושך הכי קשה שהיית לעם היהודי – גם אם אתה או הם קיבלתם פיצוי כלשהו בעבר, בדקו באתר זה.

מי זכאי לפיצויים מגרמניה? |

בריאן קרמר, פנסילבניה, שבסיסו בבוקה רטון, פלורידה, הוא אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים במדינה המוקדשים להשיג פיצויים עבור ניצולי שואה ובני משפחותיהם, בין אם הם טוענים לראשונה תביעות, נדחו בעבר או לא השגת כבר פיצוי כלשהו.

"יש לי תשוקה לצדק, ולמרות שצדק אמיתי אינו ניתן להשגה בהתחשב במה שהניצולים ובני משפחותיהם סבלו, כל פנסיה שהושגה או רכוש שהוחזר היא רק דרך אחת להבטיח כי הדורות הבאים לא ישכחו את עוולות העבר", אומר עורך הדין. זה לא נושא כספי בלבד, זה במידה רבה נושא המוסר.

"אני עוזר לניצולי שואה ויורשיהם להשיג פנסיות, תשלומי סכום חד-פעמי רטרואקטיבי והשבת / פיצוי של רכוש גנוב. 

מי באמת זכאי לפיצוי על תקופת השואה? |

קרמר מדווח כי ניצולים רבים מעולם לא היו ברורים מספיק, אם הם היו זכאים ולכן לא המשיכו אחר כל התביעות, או מכיוון שחוקקו חוקים חדשים המזכים אנשים רבים בהטבות חדשות או נוספות.

"הדבר העיקרי הוא שגם אני עוזר ליורשים, שלעתים קרובות אינם יודעים שיש זכאות פוטנציאלית עבורם, ולכן זה באמת קורה להוציא את המילה ולהגיד להם שיש פוטנציאל כספי שם בחוץ", אומר קרמר.

האם אתם זכאים לפיצוי נוסף בעקבות השואה |

כל אדם וכל מקרה תמיד יהיה לגופו. הפיצויים משולמים ממשלת גרמניה ולכן יש להכין את כל הפרוצדורה הרבה לפני שמגיעים לבקש פיצויים לנפגעי שואה מגרמניה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד