דירות למכירה בבאר שבע

דירות למכירה בבאר שבע

מחירי הדירות בבאר שבע זינקו בעשור האחרון ולכן זו עיר נהדרת עבור מי שרוצה לגור או לרכוש דירה להשקעה.

דירות למכירה בבאר שבע

לבאר שבע יכמה יתרונות:

  • יש בה אוניברסיטה גדולה ביותר, הסטודנטים מגיעים אליה מכל הארץ וכל אחד מהם זקוק לדירה להשכרה ולכן מי שרוכש בעיר דירה, יוכל ברוב המקרים להשכיר אותה לאורך כל השנה.
  • בסיסי צה"ל עוברים דרומה לנגב, דבר שמגביר עוד יותר את הביקוש של דירות למכירה בבאר שבע לרכישה עבור מי שמשרת באזור.
  • מרכז ההיי טק בבאר שבע צובר נפח והרבה מאד עובדים נקלטו בהם, כך שגם הם זקוקים למקום מגורים.

ההיצע בבאר-שבע

בכניסה לעיר ממוקמים כל הבניינים הנמוכים והוותיקים שרובם הם בני שלושה או ארבעה חדרים. מכיוון שמדובר במבנים ישנים שחלקם יעברו תהליך של התחדשות עירונית, זה הזמן לרכוש בסביבה זו נכסים ולהשכיר אותם בעיקר לסטודנטים, כך שיהיה להם נוח להגיע ברגל לאוניברסיטה.

קיימות גם שכונות חדשות יותר כמו אלו במרכז העיר, שכונת רמות, נווה זאב, והשכונות שנושקות לבסיס חצרים. המגדלים רבי הקומות שנבנו בשכונות הללו מציעים דירות למכירה בבאר שבע בגדלים שונים. החל בדירות קטנות בנות שלושה חדרים, דרך דירות ממוצעות של ארבעה וחמישה חדרים ועד דירות גן, דירות גג ופנטהאוזים מרהיבים.

מכירה של דירות בבאר שבע

תושבים רבים של בירת הנגב משנים מקום מגורים אך נשארים בעיר ולכן הם נכנסים לאתר האינטרנט ובודקים מהן האופציות. הם רואים היצע של דירות בגדלים שונים, בכל השכונות בעיר ובכל גודל רצוי. עם זאת עקב הביקוש הגדול, דירות רבות שהן גדולות, איכותיות ובשכונות מובילות, נמכרות די מהר. הלקוחות בוחנים את הדירות שנראות להם כרלוונטיות כדי לקבל את ההחלטה הנכונה עבורם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד