איך בוחרים מיתרים לגיטרה?

brown-and-black-cut-away-acoustic-guitar-1010519

יש לכם גיטרה ביד? רוצים להתחיל לנגן אבל חסרים המיתרים? צריכים להחליף מיתרים לגיטרה? מסתבר כי הפעולה הזו שאולי עשויה להראות פשוטה וזמינה לכל אחד, מתבררת כמורכבת ודורשת. כי בחנויות כלי המיתר תגלו כי יש שפע של אופציות וסוגים שונים של מיתרים. ולא קל להחליט מה בדיוק אתם צריכים, ואילו מיתרים יוכלו לענות על הצורך שלכם. אז הבה ונעשה מעט סדר בדברים. כדי שלא תגיעו לחנות כמו בורים בנושא…
קראו בהרחבה על מיתרים איכותיים לגיטרה באתר של מיוזיקמארט.

בחירה נכונה של מיתרים לגיטרה

  • הדבר הראשון שאנחנו רוצים לציין הוא שאין מיתרים מסוג אחד שהם אלו שמומלצים בכל פה לכל מנגן. וזאת כי לכל נגן גיטרה יש העדפות משלו, תחושות משלו ומגע אחר שמתאים לו. כמו כן יש לכל אחד נטייה לנגינה שונה מעט ולהעדפות מוסיקליות משלו. כך שאין הכרעה גורפת אלא התאמה אישית לכל גיטריסט באשר הוא.
  • יש לזכור כי בחירת מיתרים לגיטרה תתייחס גם לסוג הגיטרה שיש לכם. אין להשוות בין גיטרה קלאסית לאקוסטית. לכל גיטרה יש להתאים את סוג המיתרים המתאים שיאפשר את הפקת הצלילים הרצויים.
  • בין סוגי המיתרים יש מספר הבדלים. אחד מהם הוא עובי המיתר. שוב, גם בעניין זה עלינו להבין שאין עובי אחיד שהוא המומלץ והנכון לכולם. אלא יש כאן היבטים שונים שישפיעו על הבחירה שלנו. בין היתר זו המקצועיות, רמת הנגינה, ההעדפה האישית שלנו וכן הלאה.
  • תמיד כדאי להיוועץ באיש מקצוע או במורה נגינה מקצועי. אלו יכולים להכיר את אופי הנגינה שלכם, את הידע ואת המיומנות שרכשתם, ובהתאם לכך לכוון אתכם לבחירה נכונה של מיתרים לגיטרה שלכם. כמו כן תוכלו לקבל הדרכה באשר לשינויים בהמשך הדרך, כאשר תהיו מנוסים יותר בנגינה.
    באתר של MUSICMART תוכלו להתרשם ממבחר אביזרי נגינה ומיתרים לכל סוגי הגיטרות!
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד