חדר בריחה מאתגר למנוסים שבכם

חדר בריחה

חדר בריחה ללא ספק תפס את תשומת הלב של הרבה ישראלים, היום כל משפחה, חברים, מקומות עבודה אוהבים לבלות את זמנם בחדרי הבריחה. חדרי הבריחה הופיעו לראשונה ביפן וסין עוד בתחילת שנות ה-2000 וגם בארצות הברית אנשים התחילו להתאהב במהרה. חדר הבריחה הוא ללא ספק משחק פיזי שממחיש לנו משהו שיכול להתממש בדרך כלל בסרטים, ספרי וסרטים ולכן זה משהו מיוחד ביותר, כי זה נותן לנו את ההרגשה שהנה אפשר להביא את המשחק אל המציאות.

מה זה אומר

לרוב במשחקי בריחה יש כמה חדרים (ראו בקישור), שכל חדר מעוצב עם פרטים שונים לגמרי ובו יש חידה ורק לאחר שפותרים את החידה אפשר לעבור לחדר הבא הוא לשלב הבא שבאותו החדר. לרוב החידות מצריכות מהמשתתפים לעבוד בשיתוף פעולה, שכל אחד ימצא את מקומות בתוך הקבוצה ויביא לטובתה. 

חדר בריחה זה לא פשוט

אמנם היום כבר יש לנו חדרי בריחה בגל מיני רמות, אך גם הרמות הפשוטות ביותר זה לא בדיוק רק לילדים, גם למבוגרים הרמה תהיה גבוהה וקשה ביותר, לכן תדעו שזה ממש מתאים ללכת כולם יחד ולא רק בשביל הילדים, אל א בשביל כל המשפחה. כמו כן, דרך המשחק אתם תוכלו  לגלות את עצמם מחדש ואת הכוחות שיש לכם, פתאום תראו שאתם ממש חזקים בלפתור חידות, פתאום תראו שאתם טובים בלאחד את הקבוצה ולתמוך, ככה תוכלו להכיר גם את עצמכם וגל את האחרים.

> בחרו לכם אסקייפ רום לילדים

למנוסים שבכם

כל מי שכבר מכיר הרבה זמן את חדרי הבריחה ומומחה בתחום, תדעו שיש כבר מקומות חדשים, מקצועיים שתוכלו לאתגר את עצמכם מחדש, בנוסף אתם תוכלו לראות שהמקומות כל הזמן חושבים איך לאתגר אתכם יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד