כיצד תבחרי תיק לעגלה?

תיק לעגלה

בעת בחירת תיק חשוב לבדוק כמה היבטים כדי לרכוש את התיק המושלם אשר ישרת באופן מוצלח את התינוק ומשפחתו, תוך שילוב כל המטרות הרצויות.

נקודות מהותיות בבחירת התיק 

הנושא החשוב ביותר הוא לבחור תיק פונקציונלי אשר יהיה מאד נוח להשתמש בו ביום יום כמו תיקי גן למשל. תיק שהוא די גדול כך שכל התכולה הנדרשת תהיה בתוכו. תיק בעל תאים ייעודיים הן בחלק הפנימי והן בחלק החיצוני כך שקל מאד לאחסן את המוצרים הבסיסיים וקל מאד לאחר מכן גם לשלוף אותם בעת הצורך ללא חיפוש שוב ושוב 

כאשר התיק מאורגן בצורה קומפקטית עוברים על התאים וממלאים אותם לפני שיוצאים מהבית וכך קיימת סבירות גבוהה שלא יישכח שום פריט חשוב בבית.

נראותו של התיק 

נראותו של התיק היא חשובה, שיהיה בגוון המתאים לעגלת התינוק. אם העגלה היא לדוגמה בצבע כחול, נחמד ללכת עם תיק בצבע זהה או משתלב כמו תכלת, או אפור עם טקסטורות. שיהיה קל ונוח לתלות אותו על העגלה באופן פיזי וגם להוציא אותו במידת הצורך. 

תיק טרנדי, במבנה יפהפה ובגודל הנכון הם נושאים חשובים מאד, ראו באתר. תיק שהוא קטן מדי יצריך שימוש בתיק נוסף או בשקית, כאשר יוצאים מהבית לכמה שעות. זהו מצב מסורבל ומיותר ועדיף שכל המוצרים ירוכזו בתיק אחד כך שלא יהיה צורך לחפש בכמה מקומות את הפריט הספציפי הנחוץ.

מיקומו של התיק על העגלה 

מיקום התליה של התיק על העגלה הוא אקוטי. הוא אמור להיות על הידית אך בחלקה הפנימי כדי שרגלי האימא לא ייתקלו בו בעת ההליכה עם העגלה. תיק אשר מיקומו יהיה חיצוני יותר יקשה על ההליכה ויהיה מאד לא נוח בחיי היום יום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד