דגשים לבחירת רהיטים לבית

1886145-min

לכולנו רהיטים רבים בית. למעשה בכל חדר יש לנו את הרהיטים האופייניים לו. בחדרי השינה אלו הם כמובן המיטות וארונות הבגדים, לעיתים גם שולחן וכיסאות. כך גם בחדרי הילדים. המיטות, המכתבה, השידה והארונות מהווים מרכיב דומיננטי וחשוב לצורך החיים בחדר.

גם המטבח מכיל ארונות לאין ספור כמו גם את פינת האוכל וכך גם הסלון. אם נעשה חשבון נגלה כי הרהיטים אותם צברנו עם השנים בבית, מגיעים לעלות של עשרות אלפי שקלים. אם ניקח בחשבון גם את התחלופה של הרהיטים במשך אותם השנים, הרי שהחשבון ינסוק גבוה עוד יותר.

אנחנו כאן על מנת להעניק לכם כמה דגשים חשובים עליהם חשוב מאוד לשים לב בעת הבחירה ברהיטים לבית.

איך בוחרים רהיט לבית?

איכות – לפני הכול, חשוב מאוד לברר בדבר איכותו של המוצר. ארון, שולחן, כיסא או מה שלא יהיה, אם הוא לא יהיה איכותי הרי שהוא לגמרי לא יוכיח את עצו ומהר מאוד הוא יתבלה, ייהרס, יאבד מיופיו ובקיצור, יהיה ממש מאכזב.

אם נקפיד על האיכות של הרהיט, הרי שהמחיר (היקר יותר) שנשלם עליו, יתברר בהחלט כמחיר הוגן ששווה ממש לשלם אותו.

עיצוב – חשוב מאוד להתאים את הרהיט לחדר בו רוצים להשתמש בו כאשר המראה של הרהיט הוא זה שיקבע במידה רבה את כל המראה של החלל כולו.

כדאי תמיד להתחשב בכל מה שכבר יש בחלל על מנת שהרהיט החדש יוכל להשתלב היטב ולא ייראה כעצם זר בחלל.

רהיטים פרקטיים – גם אם הרהיטים באום התצוגה נרים יפים, מושכים ובעיקר נקיים ובוהקים, יש לזכור כי בבית זה לא יישאר כך. ממולץ תמיד לבחור רהיט שהיה בצבע פרקטי כדי שלא כל כתם ייראה עליו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד