רוצים ללמוד שמאות מקרקעין? זה הקורס שכדאי לכם להכיר

1943585 (1)-min

אנשים רבים בוחרים היום במסלול של לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק, היות ומדובר על תחום מבוקש ומשתלם ביותר. תחום הנדל"ן בארץ רק הולך ומתפתח, דבר שמבטיח את הצורך בשמאי מקרקעין מקצועיים ומנוסים. כל מי שיעמוד בדרישות הרלוונטיות ויוציא רישיון מטעם משרד המשפטים, יוכל לעבוד בתחום ולספק את שירותיו לאנשים המעוניינים לרכוש או למכור את דירתם, לחברות בנייה , לבנקים ולקבוצות רכישה שונות. מדובר על אחד המקצועות המבוקשים ביותר בארץ, היות והוא סובל ממחסור חמור בכוח אדם. מסיבות אלו בדיוק, רבים בוחרים ללמוד את המקצוע, כדי להשתלב בתחום מעניין, משתלם ומבוקש. ניתן היום למצוא קורסים רבים ומגוונים בתחום, אך חשוב לבחור בקורס מקצועי ומקיף, שיוכל לספק את כל הידע והכלים הדרושים, לצורך הערכת שווי נכס מדויקת ואיכותית.

כיצד ניתן ללמוד שמאות מקרקעין?

היום ניתן למצוא מכללות שונות המספקות קורסים פרונטליים לצורך לימוד המקצוע. אך חשוב לזכור כי בעידן הדיגיטלי, אנשים רבים יעדיפו ללמוד את החומר אונליין, בנוחות של הבית שלהם. במקום לבזבז זמן יקר על נסיעות, ניתן ללמוד את החומר בבית או בבית קפה, בזמן שנוח לכם. קורס מקוון מספק פתרון מעולה עבור כל מי שמעוניין להיכנס לתחום, אך מתקשה להתחייב למסגרת שעות קבועה. כמו כן, הקורס מושלם עבור אנשים שגרים רחוק מהמכללה, אך עדיין מעוניינים ללמוד בה.

עם זאת, חשוב לוודא מראש כי מדובר על קורס מקיף ויסודי, המפוקח על ידי הארגון לקידום והעשרת שמאים. קורס זה אמור לכלול מגוון רחב של נושאים שונים, כולל מיקרו ומקרו כלכלה, יסודות החשבונאות, יסודות המימון, חישוב היטלי השבחה ומיסוי ועוד. בסיום הקורס יש צורך לעבור שלושה מבחנים מטעם מועצת שמאי המקרקעין ולבצע שנת התמחות, לאחר מכן, ניתן לקבל את הרישיון הנכסף.

למידע נוסף וייעוץ הכנסו לאתר שלנו – https://www.afikil.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד