האזנה לרשת ב': 3 אמצעים להיות מעודכנים בהתפרצות מגפת הקורונה

האזנה לרדיו

התפרצותו של נגיף קורונה בעולם גרם לשינוי משמעותי באורח החיים השגרתי. בעוד שבישראל נלחמים בנגיף בכל האמצעים הדרושים, ארצות הברית, ספרד ואיטליה סופגות אבדות בנפש, ומנסות אף הן לצמצם את התפשטות המחלה. כיצד תוכלו להתעדכן בכל החדשות הנוגעות להתפרצות הנגיף בעולם? הנה 3 דרכים:

כלי התקשורת המסורתיים

כלי התקשורת המסורתיים, הלוא הם הרדיו, העיתונות והטלוויזיה, יאפשרו לכם להתעדכן בכל הנוגע להתפשטות נגיף קורונה ביעילות, תוך שהמידע שמפורסם לציבור, הוא ברוב המקרים מידע מאומת ועדכני. כמו כן, האזנה מכל מקום לרשת ב' מתאפשרת בקלות, זאת הודות לאפשרות להאזין לרדיו אונליין. כיום יש אפליקציות ייחודיות ואתרים ייעודיים שדרכם ניתן להאזין לרדיו, כך שתוכלו לבחור את התחנה האידיאלית ביותר בעבורכם.

פה נעצור לציין שאם אתם מבקשים להימנע מעדכוני חדשות לכל אורך היום, מוטב שלא להשאיר את הטלוויזיה דלוקה ברציפות, אלא לצפות בחדשות רק פעם אחת ביום (רצוי במהלך המהדורה המרכזית).

עדכונים באתרי האינטרנט

היתרון של האינטרנט הוא שניתן להיחשף למידע באופן הדרגתי וסלקטיבי, ולבחור את התכנים שאליהם תרצו להיחשף, בשעות וברגעים שנוחים לכם. ניתן להתעדכן בחדשות העולם ובעדכונים הנוגעים לנגיף באתרי חדשות מהארץ ומהעולם, כמו אתר "כיפה", "כלכליסט", "YNET", "מאקו" ועוד, וכמובן תוכלו לקרוא מידע מקיף באתר משרד הבריאות שמתעדכן כל הזמן.

אם אתם מעוניינים במידע שנוגע למדינות אחרות, מוטב להיכנס לאתרי חדשות בינלאומיים כמו CNN, ולו כי באתרים מקומיים רוב המידע המפורסם לציבור נוגע להתפרצות הנגיף בארץ, ומעט מאוד מידע בנוגע להתפרצות הנגיף בעולם.

רשתות חברתיות

גם הרשתות החברתיות מאפשרות להתעדכן בהתפרצות הנגיף, אם זה באמצעות מעקב אחרי עמודי חדשות שונים, ואם באמצעות הצטרפות לקבוצות ייעודיות של עדכוני חדשות מהעולם. כמו כן, תוכלו לעקוב אחרי עמודי פייסבוק מובילים, כמו העמוד של משרד הבריאות ועמודים של אתרי חדשות מהעולם.

התפרצות נגיף קורונה בעולם היא הנושא המדובר ביותר כיום בחדשות ובאינטרנט. ניתן לצרוך את המידע בכל מיני דרכים, כך שתוכלו לבחור את הדרך האידיאלית ביותר בעבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד