בניית דפי נחיתה ללא צורך במתכנת, הייתכן?

בניית דפי נחיתה

לא מעט עסקים מעוניינים בעמוד נחיתה מקצועי שאליו יוכלו להפנות לקוחות פוטנציאליים ואף לקבל לידים ופניות חדשות. הטעות הנפוצה בקרב קרבים היא שבניית עמוד שכזה חייבת להיעשות באמצעות מתכנת בלבד – ובכן, זה לא נכון. ניתן להקים עמוד נחיתה גם ללא שירותי תכנות. כיצד תעשו זאת? ריכזנו בעבורכם טיפים חשובים בנושא. שנתחיל?

יש אפשרויות חינמיות

לא רק שניתן לבנות דפי נחיתה ללא מתכנת, ישנה אפשרות לעשות זאת בחינם, ולו באמצעות פלטפורמות שונות. למעשה, אם תבקשו להקים דף נחיתה בעצמכם באמצעות כלים ייעודיים – תוכלו להשוות בסקירה הבאה המונה 11 כלים לבניית דפי נחיתה בחינם. בין היתר תמצאו ברשימה את פלטפורמת WIX דרכה ניתן לבנות אתרי אינטרנט שלמים, וורדפרס, שנחשבת לאחת הפלטפורמות הטובות ביותר להקמת אתר, ואפילו SQUARESPACE.

כמו כן, ישנם אתרים בהם תוכלו לשדרג את החבילה מחינמית לחבילה בתשלום, תמורת דומיין משלכם ועוד שלל אפשרויות – שווה לבדוק.

אתרים ייעודיים לבניית דפי נחיתה

נוסף לפלטפורמות שצוינו מעלה, ישנם אתרים ייעודיים לבניית דפי נחיתה באופן מקצועי ומיוחד, כך שההיצע בהחלט מאוד מגוון ומאפשר לכם להקים את עמוד הנחיתה האידיאלי ביותר בעבורכם.

ומה לגבי עיצוב?

בלא מעט מן הפלטפורמות שצוינו מעלה יש אפשרויות עיצוב, אך בכל מקרה כדאי להכיר את תוכנת CANVA החינמית (יש גם גרסה בתשלום), שדרכה תוכלו לעצב גרפיקות שונות, גם אם אין לכם ידע נרחב בעיצוב גרפי.

רגע לפני שמתחילים

בטרם תתחילו במלאכת בניית העמוד, חשוב לתכנן אותו היטב, ולו כדי להבין אילו פריטים נחוץ לציין ובאילו תמונות להשתמש. כמו כן, שימו לב שכדאי להוסיף כפתור להשארת פרטים גם בחלק העליון של העמוד וגם בחלק התחתון, ומומלץ להוסיף אזור של הוכחה חברתית, משמע ביקורות חיוביות שקיבלתם מלקוחות מרוצים.

דפי נחיתה מהווים דרך נהדרת לאיסוף לידים חדשים, ולקבל שלל פניות מלקוחות פוטנציאליים. לכן, חשוב להשקיע בעמוד נחיתה מקצועי ומעוצב, ובהחלט ניתן לעשות זאת גם ללא מתכנת. היעזרו בכל הטיפים שצוינו מעלה, ולו כדי שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. בהצלחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד