אילו מערכות ישיבה קיימות

מערכות ישיבה

כל סלון שמכבד את עצמו מתהדר במערכת ישיבה יוקרתית. מערכת ישיבה היא מערכת של כורסאות, המשמשת לישיבה רכה ונוחה ונעימה של בני הבית או לאירוח, וכן לצפייה בטלוויזיה. קיימות מערכות ישיבה עם מגוון רחב מאד של סוגים שונים, המשמשות לא רק לישיבה נוחה, אלא גם להנאה רבה, תלוי בכמות הפונקציות שיש במערכת הישיבה הנבחרת, בדקו באתר זה. ישנן מערכות ישיבה עם מגוון רחב של סוגים ובדים כמו מערכות העשויות מעור או מבד, וכן מערכות ישיבה עם פונקציות שונות, הגורמות להנאה רבה, ומשמשות למנוחה לאחר יום עבודה קשה ומתיש, כמו מערכות ישיבה חשמליות, מערכות ישיבה עם הדום נשלף ועוד מגוון רחב. אז איזה מערכות ישיבה קיימות?

דגם מדוקס 

זוהי מערכת ישיבה, המתאפיינת בעיצוב נקי ופשוט, אך גם יוקרתי. המערכת הזאת מכילה שתי מערכות ישיבה בעלות שני מושבים, כמו כן הוא כולל שני ריקליינרים הנפתחים בקלות רבה. ניתן למצוא גם מערכת ישיבה תלת מושבי עם אותן אופציות, בנוסף לכך המערכת התלת מושבית כוללת גם הרחבה מהקיר, המאפשרת פתיחה של הריקלניירים בצורה בטוחה ומהירה.

דגם קווין 

זוהי מערכת ישיבה נוחה ומפנקת, העשויה מעור איכותי. מערכת הישיבה הזו כוללת מערכות ישיבה דו מושבי, ומערכת ישיבה תלת מושבית. המאפיין את הספות האלו, על פני דגמים אחרים, היא האיכות והרכות של המערכת המשרה פינוק. 

דגם קינג 

זוהי מערכת ישיבה העשויה מבדים איכותיים, המגיעים בשלושה צבעים שאותם ניתן להתאים לכל רהיט בסלון שלכם. המערכת הזו משלבת מעבר לנוחות שלה  יש בה ארבעה ריקליינרים נשלפים, הנותן יתרון על פני מערכות ישיבה אחרות.

דגם סקרלנט 

המערכת הזו מיוצרת על ידי חברה ישראלית בשם ד"ר גב ניתנת להזמנה במגוון אופציות, בדים או עורות משובחים, וניתן לרכוש אותה בכל סניפי ד"ר גב.

למגוון מערכות ישיבה וכורסאות טלויזיה בקרו באתר https://www.tvpoint.co.il

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד