5 טיפים לאורח חיים בריא

אורח חיים בריא

כולנו רוצים לחיות חיים בריאים, חיים ללא דאגות או חששות, חיים בהם התחושות הנפשיות והגופניות טובות. אבל איך עושים זאת? הנה 5 טיפים חשובים.

הקפדה על תזונה נכונה

כשמדברים על בריאות, בהחלט לא ניתן להתעלם מנושא התזונה, ולו כי הוא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא. הקפידו לשמור על תזונה נכונה ובריאה, כזו שמכילה את מיטב הוויטמינים והמינרלים החיוניים לכם. כדאי לבנות תפריט לצד תזונאית, על מנת לקבל את כל המידע הנחוץ לכם ולבנות תפריט מפוקח ובריא. כמו כן, ניתן להיעזר בתוספי תזונה שונים, החל מB12, אומגה 3 ועד לספירולינה. בנוגע לתוסף הספירולינה, תוכלו לקרוא עוד בסקירה הבאה, ולהעמיק את הידע בנושא.

פעילות גופנית – זו לא המלצה

ביצוע פעילות גופנית זה חשוב, ואם תהיתם – לא מדובר בהמלצה, אלא בפעילות שכל אחד ואחת חייבים לשלב בלוח הזמנים שלהם. אנחנו לא מדברים על אימוני כוח או אימונים אינטנסיביים, אלא על פעילות קלילה שמאפשרת להניע את הגוף ולשמור על המשקל, החל מהליכות שבועיות, עלייה במדרגות (במקום לעלות במעלית) ועוד.

שנת לילה איכותית

רצף החיים האינטנסיבי מוביל אנשים רבים לישון מעט שעות בכל לילה. כדאי לדעת שההמלצה היא לישון 7-9 שעות רצופות, זאת כדי לשמור על בריאותכם. כמו כן, שינה איכותית היא שינה ללא הפרעות, כך שאם אתם מתעוררים לעיתים קרובות או סובלים מסיוטים – מוטב לטפל בכך בהקדם האפשרי.

רגעים קטנים של רוגע

בין לוח הזמנים הצפוף, חשוב למצוא לפחות רגע אחד ביום של רוגע. זה יכול להיות עיסוק בתחביב מסוים שכיף לבצע, הליכה של 45 דקות בשכונה, או כל פעילות אחרת שעשויה לסייע לכם להירגע מתלאות היום.

לבלות עם חברים אהובים

לא סתם אומרים, שמי שמוקף באנשים אהובים, הוא אדם מאושר. אם תקיפו את עצמכם בחברים ובני משפחה, ותדאגו לבלות עמם לפחות פעם בשבוע, תהיו בטוחים שזה יסייע לבריאותכם וישרה עליכם שלווה, שהרי בריאות הגוף תלויה בבריאות הנפש, וכשמאושרים – אורח החיים עשוי להיות טוב יותר.

מה נותר? פשוט ליישם את הטיפים שצוינו מעלה, וליהנות מחיים בריאים!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד