יתרונות שימוש במספר מקוצר

יתרונות שימוש במספר מקוצר

היווצרותם והצורך במספרים קצרים עבור בתי עסק מסוגים שונים – החל בעשור האחרון, עשור שבו כל מסר ללקוחות וצרכנים חייב להיות תמציתי ומדויק, כמו גם שכול דרך בה הלקוח יכול להגיע אל בית העסק, צריכה להיות קלה ללא המתנות וזכירה במיוחד עבור הלקוח.

כיום, אנו נתקלים בלא מעט חברות קטנות וגדולות אשר מפרסמות את דרכי ההתקשרות אל החברה או הארגון, באמצעות הקניית מספר קצר שמתחיל עם כוכבית ומלווה ב4 ספרות בלבד. אבל כיצד גם אתם כבעלי עסקים, יכולים לאפשר קשר ישיר וקצר יותר של הלקוח עם בית העסק שלכם? ומה היתרונות בשימוש במספר מקוצר? כל הפרטים כאן וגם בהמשך המאמר הזה.

מספר מקוצר – איך בוחרים?

אם חשבתם שמספרים קצרים מלווים בכוכבית מתאימים רק לארגונים גדולים או למוסדות ציבוריים – הרי שטעות בידכם. מספרים כאלה מתאימים עבור כל מי שמקים בית עסק או רוצה לשדרג את העסק שלו על ידי בחירת מספר קצר שיאפשר חיוג מהיר של לקוחות. מלבד החיוג המהיר, מספרי כוכבית מספקים זכירות רבה יותר של בית העסק ודרך בה הלקוח יזכור וידע כיצד יוצרים קשר עם הארגון או עם מקום העבודה, ללא חיפוש מספרי טלפון במשך דקות ארוכות.

מה היתרונות בשימוש במספר קצר?

מי שיבחר מספר כזה יוכל להנות ממגוון יתרונות, כגון:

  • שליפת מספר בקלות מהנייד וגם מהזיכרון האישי של כל לקוח או צרכן עתידי.
  • מספר מעולה להגדלת מכירות בשל היכולת של לקוחות ליצור קשר במהירות ובקלות.
  • הכפלת פניות על ידי מתן שירות מהיר עם מספר כוכבית קליט במיוחד.
  • מיתוג כול בית עסק, החל מחנות קטנה או מספרה, עד לארגונים פיננסיים גדולים וחברות ענקיות
  • שירותים נוספים בבחירת מספר עם כוכבית.
  • יכולת להתאים את המספר לכול מכשיר טלפון, נייח נייד, על מרכזיות, נתב שיחות, מוקדי שירות ועוד.

אם תבחרו מספר טלפון מקוצר, תוכלו להנות משירות של חברות מקצועיות אשר מספקות גם את המספר המקוצר וגם שירותים נוספים כמו שירותי מרכזייה והתקנת מרכזיית חכמה ללא צורך בטכנאי. חברות כאלה יספקו מערכות לניהול קשרי לקוחות כמו גם תיעוד שיחות, מערכות שונות ואוטומטיות לשליחת סמסים ושאר שירותים מעולים שמתאימים עבור עסקים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד