נכסים להשכרה במודיעין

נכסים להשכרה במודיעין

אם אתם מחפשים נכסים להשכרה במודיעין, יש כמה נקודות חשובות שחשוב לדעת ולישם כאשר אתם בודקים דירה לפני שאתם שוכרים אותה. אם אתם מוצאים דירה ואתם רוצים לבדוק את הדירה לפני ההשכרה, יש נקודות שכדאי לרענן כדי שתדעו לבחור את הדירה הנכונה ותבחרו את הדירה בחוכמה ולא תעשו טעויות שיעלו לכם אחר כך כסף. או עוגמת נפש בגין אי התאמות למה שרציתם מהדירה מלכתחילה

בדיקה מקיפה של הדירה בשעות שונות של היממה

לא מספיק לבדוק את הדירה בפעם אחת.קודם כל כדאי לבדוק את הדירה בכל מיני שעות של היום אם לפעמים אתם מגיעים בערב הדירה שקטה זה לא אומר שאת דירה שקטה במשך היום אז לכן לא כדאי לעשות רק ביקור אחד בדירה אלה לבקר את הדירה כמה פעמים בשעות שונות של היממה ואם בעל הדירה מתנגד זה יכול להיות סימן לא טוב. כדאי לראות שאין מוקד רעש מפריע בדירה כמו שכנים רעשנים או תחבורה שעושה רעש חלק מהיממה נושא  הרעש הוא נושא חשוב להרבה אנשים.

לבדוק בעיות של רטיבות


יש הרבה דירות שיש להן בעיות של רטיבות גם דירות בקומות קרקע גם דירות בקומות העליונות
שמוצעות להשכרה עם לרוב מסוידות אבל ניתן למצוא סימני רטיבות גם בדירות כאלה חשוב לבדוק ולגלות  סימני רטיבות בקירות בתקרה. סימני רטיבות קשים לתיקון. זה עולה הרבה כסף לתקן בעיות רטיבות. אם בעל הדירה ידרוש מכם לתקן רטיבות בסוף תקופת השכירות, אתם תוכלו להראות שמראש הייתה בעיית רטיבות בדירה, זאת לא תהיה אחריות שלכם לתקן את הרטיבות הזאת.

בדיקת ענייני בטיחות בדירה
גם ענייני בטיחות הם חשובים מאוד. אם הדירה בקומה נמוכה חשוב שיהיה על החלון סורג כדי להגן מפני גנבים. אם הדירה בקומה גבוהה ויש לכם ילדים חשוב שיהיה סורג שיוכל להגן על ילדים מפני נפילה.
גם דלת פלדלת היא יתרון גדול, ואם יש בדירה שאתם נכנסים אליה דלת פלדלת קחו זאת לתשומת ליבכם, בתור יתרון של הדירה. זה נותן ביטחון גדול יותר למי שגר בדירה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד