טיפים לבחירת כורסת העור הבאה שלכם

relaxation-3193392_640

אחת מן הרכישות היותר בולטות עבור חלל הסלון היא של מקום ישיבה עם האפשרות לבחור בין סוגים שונים של גדלי ועיצובי ספות וכורסאות. התוספת של כורסא מאפשרת ליצור מראה יותר מעוצב וגם להעלות את הרמה של הנוחות, וכאן כבר יש את כורסאות העור , שמגיעות עם ריפוד עור שאיתה ניתן לבצע שימוש שנים רבות אם רק אותה מקפידים היטב לבחור.

בוחרים עור איכותי

יש כמה רמות של עור ואותן ניתן לדרג לפי השם שמופיע על סוג העור של כל ספה המוצעת למכירה. עור איכותי באופן כללי הוא עור מסוג נאפה, שהוא עור של בקר. אם רוצים את האיכות הכי טובה של עור בקר, יהיה כבר מדובר בעור מסוג טופ גריין, לעומת ספליט גריין שנחשב לפחות איכותי. העור האיטלקי עדיין נחשב לעור הכי מומלץ לבחירה מכיוון שזהו עור שעבר מבדקי איכות קפדניים ומחמירים ודבר זה מעיד על רהיט עשוי עור שיהיה שמיש לאור זמן מזו הבחינה.

אחריות מידי חברה אמינה

הדבר הבא שאותו יש לוודא כשרוצים לבחור כורסת עור חדשה לבית הוא האחריות שאותו החברה המוכרת מציעה. חברה שמכירה את איכות המוצר שלה עומדת מאחוריו עם כתב אחריות לגבי סוגי הבעיות שיכולות לצוץ ועליהן רוצה הלקוח לקבל אסמכתא כתובה כי המוצר אכן יהיה עמיד למשך זמן רב ואם יש בלאי מסוים הוא מקבל עליו את האפשרות של אחריות החברה שמצידה מבצעת תיקונים והחלפות לפי סוג הנהלים הפנימיים שלה. חברה אמינה בעלת מוניטין נהדר, מציעה אחריות וגם מוציאה לפועל את ההתחייבות הזו שלה בשעה שמגיע אליה לקוח עם סוג של בעיה שבה נתקל.

בוחנים את הנוחיות של הישיבה

הדרך הכי טובה לדעת אם כורסא שאותה מעוניינים לרכוש היא אכן הכי נוחה מבין כל יתר הדגמים שנמצאים באותה חנות היא על ידי ישיבה על כל אחד מן הדגמים. הישיבה מאפשרת להבחין בין רמת הנוחות עבור הישיבה, עבור רמת התמיכה עבור הגב והצוואר, לבחון את התכונה של הדום נשלף במידה והוא קיים ולחוש את ריפוד העור בצורה הכי טובה. לאחר הישיבה התחושות של הגוף מביאות אל המסקנה הכי ברורה ואל התקדמות לעבר הרכישה עצמה של הדגם המועדף.

מבחר כורסאות טלויזיה איכותיות מבית TVPoint.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד