ליטיגציה מסחרית – דברים שכדאי לדעת

Gavel.

בתחומי המסחר קיימת פעילות תוססת. סוחרים, יצרנים ותעשיינים מנהלים את הפעילות שלהם, ועלולים להגיע לא פעם למצבים של חילוקי דעות, ניגודי אינטרסים וכדומה. בכל מצב כזה ייתכן ואחד מן הצדדים יגיש תביעה כנגד הצד השני, וזאת על מנת למנוע ממנו ביצוע של פעולות מסוימות. או במקרים אחרים כדי לתבוע ממנו פיצויים בגין נזקים שהוא גרם לצד השני, על פי טענתם. בכל המצבים הללו יעמדו הצדדים בפני בית המשפט, והתהליך יוגדר כליטיגציה מסחרית. כלומר, ייצוג מקצועי בתהליך הדיינות מסחרי שנועד לבחון את התמונה ולמצוא את הצדק בין הצדדים.

מה שצריך לדעת

  • ליטיגציה מסחרית הינה פעולה שחייבת להתבצע במקצועית רבה. שכן כל הדיינות מסחרית עשויה להיות בעלת משמעות כלכלית רבה לכל אחד מן הצדדים. וככל שיש על הפרק עניינים משמעותיים יותר, או שמדובר על סכומים גבוהים יותר של כסף, הרי העסק מורכב ומשמעותו רבה יותר.
  • כדי להיות בטוחים כי ליטיגציה מסחרית מתנהלת בצורה הנכונה לטובתכם, עליכם להיות מיוצגים על ידי עורך דין מתחום הליטיגציה המסחרית. וזאת כדי להיות בטוחים שהוא מכיר היטב את התהליך, יודע את אשר לפניו, ועושה כל אשר לאל ידיו על מנת להוביל אתכם לתוצאות הטובות והרצויות לכם.
  • בתחום עריכת הדין יש נישות רבות ששונות זו מזו בנתונים שונים. ועל כן אי אפשר לבחור עורך דין בלי לברר היטב מה בדיוק אתם צריכים, ואיזו נישה רלוונטית לכם כרגע. באם מדובר על ליטיגציה מסחרית עליכם לוודא כי עורך הדין הינו מומחה בנישה זו, ויש לו את מלוא הכלים והידע לספק שירות מקצועי וייצוג מועיל. לחצו כאן כדי להגיע אל עו"ד מומלץ בתחום.
  • ידע הוא אמנם חשוב ביותר, אבל ניסיון והצלחות בעבר מספרות לכם הרבה מאוד על נותן השירות שמולו אתם ניצבים. מסיבה זו נכון יהיה לעיין בעברו של עורך הדין, לקרוא על הצלחותיו ועל פעולותיו, ולוודא כי יש לו אכן יכולות מוכחות. במצבים מורכבים יותר יהיה נכון לקבל המלצות ולהיות בטוחים כי הוא התעסק עם מצבים שכאלו ויכול היה להם. כך תהיו רגועים שבחרתם בגורם המתאים.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד