ליווי בתהליך בנייה ירוקה – 3 דגשים חשובים

ליווי בתהליך בנייה ירוקה

עומדים לצאת בפרויקט של בנייה ירוקה? יש כמה דברים חשובים שאתם צריכים לדעת על כך. וזאת כדי שכל התהליך יהיה מוצלח ונכון, והתוצאה תשביע את רצון כל הנוגעים בדבר. כי בנייה ירוקה היא תחום חדש ומתפתח יחסית, ולא כולם יודעים מה עושים וכיצד, על מנת להשיג את המטרות הרצויות בצורה מושלמת. הבה ונפרט על ליווי בתהליך בנייה ירוקה, ונדגיש שלושה דגשים חשובים שאי אפשר להתעלם מהם בתהליך זה.

דגשים לבניה ירוקה

  1. ליווי מקצועי – אמנם יש תהליכי בנייה שקבלנים או יזמים למיניהם יכולים לבצע אותם בכוחות עצמם ללא עזרה חיצונית, שכן הם מכירים היטב את העבודה כל היבטיה. אבל כאשר מדובר על בנייה ירוקה אנחנו צריכים לצדנו גוף נוסף ומקצועי ביותר. מדובר על מלווה מקצועי מתחום הבנייה הירוקה. המלווה הזה מגיע מתחום הבנייה הירוקה, ויש לו היכרות עמוקה עם הפרטים השונים שקשורים לבנייה ירוקה. תפקידו של יועץ זה הוא לנווט את כל הפרויקט תוך התייחסות להיבט הסביבתי של הבנייה.
  2. תכנון יסודי – יש לציין כי אי אפשר לתכנן מבנה מסוים ורק לאחר מכן להחליט כי הנכם מעוניינים לבנות אותו בשיטת הבנייה הירוקה, הקליקו למידע בהרחבה. כי בנייה ירוקה צריכה לצאת לדרך כבר בשלב נקודת המוצא של התכנון בצורה מדויקת מאוד. שכן יש בה היבטים רבים שלוקחים בחשבון את ההיבט הסביבתי. כך שאנו מציבים מול עינינו את שלום הסביבה לפני הכול. והתכנון יחתור למנוע פגיעה בנוף או שינוי משמעותי במרקם הסביבתי.
  3. חומרי גלם – חשוב כל כך לזכור כי חומרי הגלם בתהליכי בנייה ירוקה הם חומרים מיוחדים אשר מוכרים כלא מזיקים לסביבה. היות וחומרי בניין אלו מתנהגים אחרת, יש לדעת כיצד לעבוד איתם ואיך להפיק מהם את הטוב ביותר. וזה אומר שלא כל צוות של פועלים שמתמחה בתחום הבנייה ידע להתמודד עם בנייה ירוקה. יועץ מקצועי יוכל להציע מענה לכל אורך הדרך, וללוות אתכם בתהליכי הבנייה בנאמנות מקסימלית. וזאת במטרה להוביל את הפרויקט בצורה בטוחה ומקצועית לסיומה המוצלח.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד