מהן השקעות בטוחות?

מהן השקעות בטוחות?

כיום, כול מי שרוצה לבצע השקעה, בודק באופן אוטומטי את האופציה להשקיע בנדל"ן או במניות. מי שחכם וביצע מחקר מקיף אודות אופציה להשקעה וביצע השקעה בטוחה – יוכל למצוא דרכים מעולות באמצעותן אפשר לקבל רווחים שנחשבים גבוהים במיוחד. כיום, מלבד רכישת דירה והשכרתה ומלבד שיפוץ מבנה ומכירתו ברווח – ישנן דרכים נוספו להגדיל הכנסה ולעשות זאת בצורה בטוחה יותר. אבל מהן השקעות בטוחות?

ישנן מספר השקעות משולבות שנחשבות בטוחות משום שהנכסים שרוכשים ומקבלים מהם תשואות, בעת השכרה או מכירה: הם כאלה שתמיד יהיו "חמים" בשוק. בכך ניתן למצוא השקעה בחנייה/ ביחידות דיור של בתי מלון/בדיור מוגן וכדומה.

מה צריך לדעת על כל אופציה?

לפני הכול חשוב לדעת כי ישנן מספר אופציות טובות ומומלץ להיעזר במומחים על מנת להבין איזה השקעה תתאים לכם מכול. מלבד הייעוץ של המומחים כדאי להתייעץ לגבי המיקום של הנכס, שכן בריטניה וארצות הברית הם יעדים המספקים רווח מידי מיחידות דיור וחניות כמו גם מחדרים של בתי מלון שנחשבים בטוחים.

השקעה בחנייה – מי שירכוש מקום חנייה בבריטניה, יוכל להנות מרווחים יום יומיים ללא צורך בהתעסקות עם דיירים, עם תיקונים וחשבונות. כמו כן המיסוי קל יותר על נכסים כאלה והפופולאריות של מקום החנייה – יעלה את ערכה.

השקעה בחדרים של דיור מוגן – השקעה בטוחה נוספת היא בדיור מוגן. בכול העולם רוצים קשישים להעלות את איכות חייהם ולגור בדיור מוגן. קניית יחידה כזאת תבטיח שכירות של שלוש שנים לפחות עם קבלת תשלום לחשבון הבנק בכול רבעון.

השקעה במלונות – רכישת יחידת דיור בבית מלון נחשבת צעד מעולה, בזמן שיחידות דיור להשכרה/ חדרים בבתי מלון ואף דירות שניתן להשכיר בשיטת rbnb : נחשבות השקעות מעולות! אז זה הזמן לחקור בנושא של השקעות בטוחות ולבחור אפיק מושלם באמצעות חברות נדלן המציעות תיווך מעבר לים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד