דיסק און קי ממותג – ככה תזכו בתשומת לב בתערוכות

דיסק און קי ממותג

כשאנחנו מעמידים דוכן בתערוכה או ביריד מסוים, מן הסתם אחד הדברים שאנחנו צריכים לעשות, זה למשוך את תשומת הלב של הנוכחים במקום. כך הם יגיעו אלינו, כך הם ייעצרו ליד הדוכן שלנו וירצו לקנות מאיתנו מוצרים, שירותים, לשמוע מה יש לנו לומר. 

סביר להניח שלצורך כך אנחנו נשתמש באמצעים שונים. למשל, אנחנו נשתמש בדוכן מיוחד עם עיצוב ססגוני, סביר להניח שאנחנו נשתמש בעובדים שלבושים בצורה ייצוגית, עובדים שיודעים כיצד לפנות אל העוברים והשבים, כאלה שיודעים לענות על כל שאלה ולספק הסברים מפורטים. מעבר לכך, אנחנו נשתמש גם באמצעים טכנולוגיים ובכלים שונים, בשביל למשוך את העוברים והשבים להגיע לדוכן שלנו ולקבל מאיתנו הצעות כאלה ואחרות. 

אחת הדרכים שלנו למשוך תשומת לב בתערוכות ובירידים, היא דרך מתנות שונות שאנחנו יכולים להציע לאורחים שעוצרים אצלנו. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מתנות ייחודיות אשר נוכל להציע, בין אם זה בשביל למשוך תשומת לב ולעורר עניין, ובין אם זה בשביל שנוכל לגרום להם לרצות לעבוד איתנו. 

דוגמא לרעיון ייחודי שיעזור לנו

אחת האופציות הייחודיות שיכולות לעזור לנו בכך, זה דיסק און קי ממותג. מדובר בדיסק שמכיל זיכרון בגודל מסוים, כאשר על גבי הדיסק מצוין שם העסק שלנו, יש את הלוגו שלו וכן פרטי התקשרות בעזרתם אפשר לפנות אלינו בכל עת.

מדובר ברעיון ייחודי מכמה סיבות. ראשית, כל אחד, כמעט, צריך דיסק און קי כזה למשל ויכול למצוא בו שימוש. בוודאי אם מדובר בסטודנטים, חבר'ה שמבצעים עבודות משרדיות, אנשים שמתעסקים במחשבים, אנשים שעובדים במשרדים מסוגים שונים ועוד. 

שנית, מדובר על מתנה לא פשוטה ולא זולה. לא מדובר במשהו סטנדרטי שאנשים לא ימצאו בו עניין, להיפך, מדובר על מתנה ייחודית, שימושית, מתנה שתמשוך תשומת לב. 

שלישית, עצם זה שאנחנו מציינים את השם של העסק, פרטי התקשרות וכן פרטים נוספים, יכול למשוך לקוחות לפנות אלינו בכל עת. מאחר והם יעשו שימוש נרחב בדיסק בכל עת, הרי שמול העיניים שלהם תמיד יופיע השם של העסק שלנו. 

קבלו רעיונות נוספים https://www.thegift.co.il/he/rosh-hashana

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד