שיעורים פרטיים אונליין האם זה יעיל?

שיעורים פרטיים אונליין

בעידן של היום, שבו כל הילדים משתמשים בטלפון החכם, וגדלים על המסך מגיל צעיר, היה מתבקש כי גם השיעורים הפרטיים ילמדו דרך המסך. משום כך שיעורים פרטיים אונליין, נלמדים היום במגוון רחב של דרכים, החל באמצעות האינטרנט, הסקייפ או אפילו הטלפון. קיימים שיעורים פרטיים רבים אונליין, החל מקורס שלם ומלא במקצועות האיפור עד לימוד  כלי נגינה שונים כמו תופים או גיטרה. בנוסף לכך ניתן למצוא שיעורים פרטיים אונליין במגוון רחב של שפות כמו ספרדית אנגלית ועוד. אם כך ניתן לראות כי רבים מהתלמידים וגם ההורים מתחילים לזנוח את השיעורים הפרטיים הפרונטאליים ועוברים לחלופות אחרות. אך האם שיעורים פרטיים אונליין הם יעילים?

יתרונות בשיעור פרטי אונליין

לשיעור פרטי אונליין יש יתרונות שאין בשיעור פרונטלי

  • לימוד בזמן שנח לך

בניגוד לשיעור פרטי פרונטאלי, שיש צורך להתמיד להגיע בשעה הנקבעת, בשיעור פרטי אונליין אין צורך בכך משום שניתן לצפות בשיעור הפרטי אונליין, בכל זמן שתרצה גם בשעות הלילה.

  • לימוד מכל מקום

ניתן ללמוד מכל מקום בארץ קראו על כך בלינק, ואין צורך להגיע לבית המורה. ניתן ללמוד שיעור פרטי אונליין גם מהמחשב הפרטי בחדר, בית קפה, מהמשרד, ומכל מקום שיש בו בעצם חיבור לאינטרנט.

  • אפשרות ללמוד ממורים בחו"ל

אומרים ששפה, בעיקר שפה צריכים ללמוד ממורים שזו שפת אם. קורסים אונליין בשפות יכולים להעביר גם דוברי השפה מביתם שבחו"ל, כך זוכים ללמוד שפה ברמה גבוהה ביותר.

  • ניתן לחזור על הנלמד

בניגוד לשיעור פרונטלי, שאם מפסידים חומר של שיעור, צריך להשלים בשיעור אונליין ניתן לחזור פשוט אחורה.

חסרונות בשיעור פרטי אונליין

  • אי אפשר לחזור על שאלות

כלומר אין אפשרות לשאול את המורה על שאלות שלא מובנות.

  • לא ניתן לחזור על החומר

אין אפשרות לבקש מהמורה לחזור על החומר, בצורה אחרת.

פתרונות לבעיה

כדי לאפשר לשיעור הפרטי אונליין להיות מושלם פותחה מערכת חדשה מסוגה, המאפשרת שיחה עם המורה הפרטי, וכן עם כל תלמידים שלומדים את הנושא שיחה. שיטה זו מאפשרת ללמוד ולשאול שאלות לא מובנות ולנהל דיונים  ולתרגל שפה באופן מעשי.

קראו על מורה פרטי להוראה מתקנת

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד