לקנות בארץ ולהרגיש בחו״ל: קונים מוצרים מסין בארץ!

קונים מוצרים מסין בארץ

אם קניתם מוצר מסוים בארץ אך הוא יוצר בסין, זה לא אומר שהמוצר אותו רכשתם נחשב למוצר ירוד ופשוט יותר בגלל שהוא יותר בסין שכן לפעמים, מוצרים רבים המיוצרים בסין נחשבים לאיכותיים יותר מארצות יצור אחרות.

יתרונות הייבוא מסין

יש מקרים שבהם אתה לוקח בחשבון משלוחים וחובות, עלויות הייצור בסין ומשווה אותן ליצור המקומי. הן בגלל תחרותיות, איכות המוצר ואופן המשלוח. אבל באופן כללי, זול יותר לייצר בסין (מסיבות שונות ומגוונות). לא צריך לומר הרבה יותר.

לפני שתבטלו את החשיבות בייצור המוצר בסין, מומלץ לדבר עם כל מי שאי פעם עבד או נמצא בתחום הקמעונאות, בקרו באתר הזה למשל. הוא או היא ללא ספק יגידו לכם שהעלויות נמוכות כמעט תמיד בסין וגורמות למכירות טובות יותר.

מותגים גדולים גם מייצרים בסין?

אל תביאו את הטענה של "מה עם לואי ויטון?" וחברות גדולות אחרות, גם הם מייצרות בסין, מכיוון שחברות אלו מוציאות מאות מיליוני דולרים בשיווק כדי לעזור להעצים את המותג שלהם, כמוצר יוקרה. אתם כנראה לא תעשו זאת.

בגדול, כל חברה שמוכרת מוצרים ייקרי ערך, לא בהכרח שהיא אינה מייצרת אותם בסין. נהפוך הוא: כמעט כל מותגי היוקרה, כמו אדידס, נייקי, ריבוק, פומה וזארה, מייצרות לפחות חלק מהפריטים שלהם בסין. דבר שמוזיל פלאים את עלויות המוצרים שלהם

למה כדאי לקנות מוצרים מסין?

כשסין נפתחה בפני העולם לפני עשרים שנה, רבים הבינו כיצד השוק העצום שלה של כמעט 1.3 מיליארד צרכנים, יכול להשפיע על היצרנים והקמעונאים הגדולים בעולם. מעטים ציפו, עם זאת, שבסיס האוכלוסייה הגדול בסין יספק גם יתרונות תחרותיים מול השחקנים הדומיננטיים ביותר.

שוק הייצור הנוכחי של סין צומח בכ – 30 אחוזים בשנה, ומדינות רבות העבירו את המטה שלהן לסין כדי להקים שם את עסקיהם. ייצור בסין פותח עולם של אפשרות במגוון רחב של מוצרים וחידושים.

בנוסף, ייצור מוצרים מסין (ראו תיקים מסין) מאפשרת לכם ליצור נפח גבוה יותר של מוצר בעלות סבירה. עם קצת מחקר, תוכלו לבנות שותפות רבה לייצור והמצאת מוצרים שווים במיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד