מתי כדאי לשקול לקחת קורקינט בנזין

קורקינט בנזין

בעידן של היום בו יש ערים בהם אין בכלל מקום של חניה, ועדיין התחברוה הציבורית אינה מצליחה לספק את התמורה בעד התשלום עבורה, לא מעט אנשים מחפשים אחר חלופה שתהיה גם לא יקרה וגם הכי אפקטיבית שאפשר מבחינת אופן ומהירות ההגעה. אחד מן הפתרונות היותר בולטים בערים כמו תל אביב הוא השימוש באופניים חשמליות וגם בקורקינטים ממונעים. מבחינת הקורקינטים יש את האפשרות של בחירת מנוע חשמלי או בנזין. מתי זה יהיה עדיף מנוע בנזין? קראו את הדברים הבאים.

בודקים כל דגם לחודו

מה שצריכים לזכור בסופו של דבר הוא כי כלי הנסיעה הזה אמור לשמש את הנוסע עליו בצורה הכי אופטימאלית שאפשר, דבר זה אומר כי כל המאפיינים כולם חייבים להיות הולמים את אופן השימוש בצורה פרטנית ולא כוללנית מידי. בפועל, יש כל מיני סוגים של קורקינטים ממונעים, כאשר יש מגוון די רחב של קורקינט ממונע חשמלי או קורקינט שמגיע עם מנוע בנזין כמו כאן. מראה מעוצב זה דבר אחד, והיכולת לנסוע עם הקורקינט על כביש עירוני עם מהמורות, במהירות טובה ולמרחק הנדרש עד למקום העבודה ובחזרה מצריכה גם נפח נכון וגם צמיגים שבנויים בצורה הנכונה עם בלימת זעזועים טובה.

ניידות קלה וחסכונית

קורקינט בנזין הוא כזה אשר נבחר הרבה בשל העובדה כי הוא מביא אל התניידות נוחה מאוד בכבישי הארץ עם הגעה למהירות טובה ועמידות הולמת אל משקל הגוף של אדם בוגר, לעומת ילד או נער קטן מידה. המשקל עצמו של הקורקינט הוא לרוב אינו כבד משקל ומאפשר נשיאה נוחה אל עבר תא מטען של רכב, אל הרכב או אל האוטובוס במידת הצורך וכאשר אקט מעין זה נדרש. 

החיסכון הכספי בין קורקינט חשמלי לבנזין יכול להיות עם פער גדול לטובת זה הממונע עם דלק, וכאן כדאי להתייעץ עוד קצת עם המוכר שמבין עניין כדי לדעת לעומק את היתרונות והחסרונות של כל דגם נמכר טרם הגיבוש של ההחלטה. הפערים במחירים עצמם לפעמים הם קטנים ולפעמים הם גורמים לחשוב מחדש על ההוצאה, אבל במקום שבו האלטרנטיבות הן אינן בגדר של אופציה, הקורקינט מביא את התוצאה הכי פופולארית עכשיו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד