כל כמה זמן צריך להחליף מצבר ברכב?

להחליף מצבר ברכב

המצבר שלך נשאר טעון על ידי שימוש חוזר באנרגיה הנוצרת מהנהיגה.

אם המכונית שלך יושבת בחניה לאורך תקופות ארוכות אתה מסתכן בהריגת הסוללה (המצבר) שלך. באופן דומה, ביצוע הרבה נסיעות קצרות שאינן מאפשרות להטעין את הסוללה יכול ליצור עומס על המערכת.

חשוב מאוד!
 אל תשכחו לכבות את האורות – כולנו יודעים איך זה נגמר!

צריך להחליף מצבר לרכב?

אורך חיי סוללת הרכב שלך תלוי בכמה זמן הוא יכול להחזיק את המטען שלו, והוא מסוגל להטעין אותו. ברגע שאי אפשר לטעון אותו, הוא מת ויוצא מכלל שימוש, קראו בהרחבה גם באתר https://bestmazber.co.il.

 ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על סוללת הרכב שלך, כולל לחות, טמפרטורה וגורמים סביבתיים אחרים שלא תמיד יש לנו שליטה עליהם

מהם התנאים האידיאליים לרכב?

  1. ללא טמפרטורות גבוהות
  2. 2.       ללא לחות מוגזמת

זהו העולם המושלם לרכב שלכם.

 בתנאים אלה, סביר להניח שאתה יכול לצפות כי חיי הסוללה ברכב יהיו כשש שנים.

בעולם שלנו, הכולל את תנאי הסביבה והאקלים

בממוצע, מצבר לרכב חי בין שנתיים לחמש שנים. אם אתה גר בצפון הארץ, אורך החיים של סוללת המכונית שלך יהיה ארוך יותר מכיוון שאתה באקלים קר. אקלים חמים נוטה להגביר את הנזק כתוצאה מהימצאות גופרית ואובדן מים.

טיפול טוב מאריך את חיי הסוללה

כמובן, שטיפול נכון במצבר לרכב (כפי שמציעים לכם בקישור הזה) יכול לשפר מאוד את אורך חיי הסוללה ברכב, והדרך הטובה ביותר לוודא שסוללת המכונית שלך מתפקדת לאורך זמן רב היא לשמור תמיד על טעינה מלאה. זה אומר שעליך לנסות לא להשאיר את האורות שלך ולא להשאיר אביזרים מחוברים דולקים. כמו כן, וודא שהסוללה שלך נבדקת תמיד במהלך תחזוקת רכב שגרתית.

אורך חיי הסוללה

אורך חיי הסוללה תלוי בשני הגורמים העיקריים הללו: היכן אתה גר וכמה טוב אתה מטפל בסוללה. עם זאת, אם אתה מטופל כראוי, בהנחה שבבעלותך רכב שמונע על דלק. אם ברשותך מכונית היברידית, או מכונית חשמלית, אתה יכול לצפות לקבל שמונה שנים של חיי סוללה אוטומטיים מדהימים לפני שבכלל תצטרך לחשוב על החלפתה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד