החזרי מס לעצמאי – כמה זה ריאלי?

החזרי מס לעצמאי - כמה זה ריאלי?

עצמאיים משלמים סכומי כסף כמס בהתאם לחבות שחלה להם לפי גובה ההכנסות שלהם. גם בקרב עצמאיים יש רבים שמגיע להם לקבל החזרי מס. וזאת בגלל אופן ההתנהלות והחישובים של חבות המס של עצמאיים. כל עצמאי משלם מקדמות מס על פי צפי ההכנסות שהוא עתיד להרוויח במהלך השנה. אך כמובן שהצפי הזה לא תמיד מממש את עצמו במציאות. כלומר, יתכנו מצבים בהם העצמאי שילם סכומי כסף מעבר למה שהוא חייב. במקרים כאלו הוא יהיה זכאי לקבל החזרי מס לעצמאי.

איך אפשר לקבל החזרי מס לעצמאי?

במידה ואתם מנהלים עסק עצמאי, ואתם סבורים שיתכן ויש לכם זכאות לקבל החזר מס, כדאי לכם לבצע את הבדיקה באופן יסודי. וזאת מכיוון שחשוב מאוד לנהל את העסק בצורה מקצועית ומדויקת, כדי לדווח נכון על כל ההכנסות שלכם, ולבדוק את חבות המס שלכם. ככלות הכול ניהול העסק שלכם דורש מכם מקצועיות בתחום ספציפי בו אתם עוסקים. את כל מה שקשור לענייני מיסים וחשבונות מומלץ להפקיד בידיים מקצועיות גל גורם אמין. הוא יוכל לבדוק גם את האפשרות שלכם לקבלת החזר מס.

חברה אמינה ומקצועית

חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ואמינה בתחום החזרי מס לשכירים. וזאת כי מדובר על תחום בו יש חוקים וכללים, ואי אפשר להיות בטוחים כי התהליך המתבצע הוא התהליך הנכון שמנהלים אותו באופן מדויק. חברה מקצועית שיש לה וותק בתחום היא חברה אשר רכשה יכולות והיא בקיאה בכל מה שקשור להחזרי מס לעצמאיים. כך שהיא תוכל לנהל עבור הלקוחות שפונים אליה את תהליך בקשה להחזרי מס הכנסה לעצמאיים. מסתבר כי בסיומו של תהליך מקצועי ויעיל יוכל הלקוח לקבל לחשבונו את החזרי המס שמגיעים לו.

לבצע בדיקה ולהגיש בקשה

שימו לב – את יתרות הזכות שלכם לא תוכלו לקבל במידה ותשאירו את הדברים בסטטוס של המתנה. כי ברשות המס מעמידים לרשות האזרחים את האפשרות לבדוק זכאות ולהגיש בקשה. במידה ובוחרים שלאל עשות מאומה – אין אפשרות לקבל את ההחזר לו זכאים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד