רעיונות לציורים למשרד

ציורים למשרד

זה כמעט ברור לראות כי בחלל משרדי תהיה תלויה תמונה על קיר שנרכשה מהאתר הזה. תמונה היא פריט דקורטיבי שלא מעט מעצבי משרדים אוהבים להתקין עבור הלקוחות שלהם, ורק צריכים לדעת איזו תמונה מבין שלל שלם של נושאים תביא אל המראה שאותו רוצים להשיג.

תמונה של העיר הגדולה – תחכום ויוקרה

אין כמו תמונה של גשר סן פרנסיסקו אל של גורדי השחקים היפים של מנהטן תחת הזמן המיוחד הזה של השקיעה. תמונות של עיר ובייחוד של ערים גדולות ומוכרות יביא אל שימוש הכי נכון עבור תמונה שנמצאת לה על קיר בחלל של משרד. מדוע? כי יש מרדים שעבורם המראה שניבט אל הלקוחות הוא כזה אשר צריך לשדר רמה גבוהה ותמונות של נופים עירוניים אשר מגיעות עם העיבוד הנכון ועם המסגרת והגודל הכי בולטים יביאו אל שדרוג מהיר של החלל. זה חשוב עבור חברות גדולות ועבור חברות המוכרות בתור חברות עם מוניטין עתיר יוקרה.

התרשמו ממבחר ציורים מופלאים http://www.efratilan.co.il/he/shop

תמונה של נופים וטבע – אווירה חמימה

אם המשרד הוא כזה שדייך אל תחומי עיסוק כמו רפואה שם יש תמיד אזורי המתנה לצד אזור עמדת הקבלה, אזי יהיה די חכם להתקין על אחד מן קירות של אזור ההמתנה תמונה נפלאה שבה רואים את הטבע במלוא הדרו בצורה הכי מרגיעה. זה יכול להיות שדה של פרחים, תמונה של נחל מפכפכים או תמונה של חורשה ירוקה ומלאת צמחיה. כל תמונה של טבע ירוק, פרחוני וכחול מביאה אל סיטואציה של רוגע ומצליחה להעביר תחושות כאלה אל אנשים שיכולים להיות בהחלט במצב של סטרס או פשוט חסרי סבלנות להמתין. תמונות מן הסוג הזה בליווי של מנגינה מרגיעה ברקע מסוגלים ליצור אווירה אחרת, כזו שמקרינה חמימות עבור לקוחות רגועים ואף נהנים.

תמונות של אבסטרקט

כשרוצים להעביר את הזמן בצורה מעניינת אין כמו תמונות של אבסטרקט שאיתן ניתן להביט ללא הפסקה ועבור כל מבט לגלות עוד חלק הפאזל הזה שאותו הראש של כל אחד מעבד באופן שונה וייחודי. תמונות מן הסוג הזה יכולות להיות מאוד רלבנטיות למשרדים שמחפשים אחר מראה יוצא דופן, כזה שמפתח מחשבה ולא בכל משרד רואים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד