איך מבצעים איטום גגות?

איטום גגות

כנראה, שאחד העיסוקים היותר מעניינים בתחום עבודות האיטום והבניין הוא תחום זיפות גגות. זיפות גגות בזפת חם הינה השיטה המוכרת הישנה והטובה. זו שיטה לאטום בה את גג הבית מפני גשם ונזילות המצטברות עלינו לטובה והיא חשובה מעין כמותה לצורך יציבות ושימור הבית לאורך זמן רב

שיטות טובות כדי לאטום את גג הבית?

כיום יש מגוון רחב מאוד של שיטות ייחודיות, מגוונות וחדשניות, לאיטום הגג בחומרים ייחודים כמו למשל ביריעות ביטומניות המונחות על גג הבית ומודבקות בעזרת חום עצום אל רצפת גג הבית. כמו כן, קיים איטום בזפת, והיא השיטה הזולה והפשוטה לאיטום הגג.

זפת כמו זפת, הוא חומר איטום לגג שיעיל למניעת חדירת מים לחריצי הסדקים לאורך זמן, וגם נגד היווצרות עובש וכדומה. כאשר משתמשים בזפת תיקני על פי התקן הישראלי והאירופאי ניתן לבצע את העבודה בצורה טובה יותר לאיטום מכל סוג שנרצה וכמובן שנקבל ראש שקט באשר לתקלות מזדמנות. הזפת הינה חומר קשה ויציב שעושה את העבודה במקרים כאלה

לפני שמזמינים איש מקצוע מה כדאי לבדוק?

יהיה נבון ומושכל לבדוק הסמכה מקצועית של איש המקצוע כזה או אחר. גם חשוב לבדוק שלאיש המקצוע תהיה תעודה מקצועית אשר מעידה עליו ככזה שנרצה לעבוד אתו ושיסדר לנו את הבעיות והנזילות אותם נרצה לאטום בצורה החלקה, השקטה והבטיחותית ביותר וכמובן שתכשיר אותו לעסוק בסוג תחום שלשמו הבאנו אותו.

בדיקה נוספת שנרצה לוודא היא המלצת קליינטים. אין מה לעשות אבל הפרסום היעיל ביותר הוא פרסום מפה לאוזן. אם לכמה שכנים שלכם היה איש מקצוע מסוים והם הציעו והביאו אותו אליהם לתיקון בעיה כלשהי, וודאי שמרגע זה הוא יהיה אמין ומוכח יותר אפילו ללא צורך בבדיקה מעשית.

כיצד נבחר איש מקצוע?

ברחבי הרשת, מופצים שמותם ודירוגם של אין ספור אנשי מקצוע מעולים המקבלים על עבודתם ציונים אונליין מלקוחותיהם, שזה הרגע ביקרו אצלם, בדקו כאן. יהיה חכם לבדוק כל איש מקצוע שרק תרצו לפני ההגעה שלו אליכם הביתה ולהיות רגועים שיעשה את עבודתו בצורה המקצועית ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד