איך בוחרים חברה לייעוץ ארגוני?

חברה לייעוץ ארגוני

ארגון הוא עסק רחב שלו יש הרבה מאוד עובדים וכמה מחלקות שכל אחת מטפלת באספקט אחר של אותה החברה. ככל שהארגון יותר גדול כך יש יותר סיכוי כי הארגון הזה מתנהל בצורה לא מספיק יעילה, ויועץ ארגוני הוא כזה שאר בוחן את ההתנהלות של ארגונים ויכול להעניק שירות שמסייע עם תהליך של פיתוח ארגוני, תהליך של ייעוץ לארגון כמו עסקי סטארט אפ בצמיחה, ותהליך של ייעוץ לחברות וארגונים גדולים וקטנים כאחד. איך יודעים לבחור את החברה שתביא אל השינוי המיוחל? על כך כאן במאמר.

>קראו גם על יתרונות פיתוח אסטרטגי למשאבי אנוש

בוחנים את הניסיון

הרבה מאוד בעלי עסקים חוששים לבצע את הצעד הזה של פנייה אל חברה לייעוץ עסקי באופן די מובן, הרי משלמים סכום לא מועט לאנשים אחרים על מנת שאלה יאבחנו את החוזקות והחולשות של כל עסק שפונה אליהם ובונים תוכנית שאמורה להוביל את העסק הזה אל עבר מהלך של צמיחה. ומי אמר שהתוכנית של אותו יועץ ארגוני היא כזו שתוביל בהכרח להצלחה? מי מבטיח כי אותה חברה היא המקום הנכון לכל זאת? ובכן, הדרך הכי טובה לדעת כי מדובר בחברה איכותית וטובה היא לפי שנות הפעילות של אותה החברה בפועל. חברה שכבר קיימת תקופה ארוכה היא כזו אשר הספיקה כבר להעניק טיפולי ייעוץ לחברות רבות, וניסיון שכזה שווה את משקלו בזהב.

עובדים במבחן התוצאה

זה לא מספיק לבדוק אם לחברה שאליה פונים יש את שנות הניסיון הרבות מאחוריה, כי אם צריכים לבדוק לאיזה סוגים של חברות אותה החברה העניקה בתשלום כמובן יעוץ ארגוני ומה בדיוק נעשה וקרה לאחר אותו ייעוץ באותן החברות שקיבלו את הייעוץ על ידי אותה החברה. כל סוג של שירות הוא כזה שאר צריך לעמוד במבחן של התוצאה, ואם חברה קיבלה ייעוץ איכותי שלפיו היא פעלה ולאחר מכן רואים את השינוי הניכר אשר התרחש בה שהוא לטובה, אזי יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כמה מקרים שכאלה לא חוזרים על עצמם לחינם ומדובר במקום שאליו כדאי לפנות לשם קבלת סיוע דומה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד