איך מתבצעת השקעת נדל"ן בחו"ל?

איך מתבצעת השקעת נדל

אם אתם בעצמכם לא סוכני נדל"ן או לא הייתם מעולם מעורבים ברכישת דירה, הן בארץ או בחו"ל, מן הסתם שלא תדעו איך מתנהל תהליך של רכישת דירה או כל נכס אחר מחוץ לכותלי המדינה. לכן, אם אתם מתעניינים בנכס כלשהו בחו"ל, רצוי שתדעו את השלבים של השקעת נדל"ן בחו"ל, מול מי אתם צריכים להתנהל והאם כדאי שמישהו ילווה אתכם בתהליך ההשקעה שלכם

כך מתבצעת השקעת נדל"ן בחו"ל בצורה הטובה ביותר

הצעד הראשון שלכם יהיה להתחיל להתעניין. ליצור קשר עם קרנות או חברות נדל"ן, אתם תעדיפו למצוא אותן בארץ בראש ובראשונה בגלל שההתנהלות תהיה בשפה שלכם וכמו כן ישנן חברות אמינות העוסקות אך ורק בהשקעות נדל"ן ביוון, אנגליה ובחו"ל בכלל, כך שהידע שלהן ואחוז ההצלחה שלהן הוא גבוה.

לאחר מכן, אתם צריכים להבין מהו הסכום אותו אתם מעוניינים להשקיע בהתחשב העובדה שמצאתם חברת נדל"ן שתומכת ועובדת בסדר גודל המחירים אותם אתם מוכנים להשקיע. לאחר שקיבלתם מספר הצעות להשקעה, תוכלו לעשות מחקר על השכונה בה נמצא הנכס, הן מבחינת האוכלוסייה שלו והן מבחינת יכולת התשואה שלו בעתיד. לרוב, חברת הנדל"ן שלכם תדע לעשות זאת עבורכם אך אין כמו בדיקה משלכם. 

משמצאתם את הנכס עבורכם, תתחילו בתהליך יחד עם חברת הנדל"ן שלכם שתתווך ביניכם ואל בעלי הנכס המוכר. חברת הנדל"ן שלכם תדע לעדכן אתכם על המיסים אותם אתם צריכים לשלם, מהי מדיניות הרכישה במדינה בה בחרתם להשקיע ותחתים אתכם על כל המסמכים המוגנים בחוק. 

קראו על ניהול נכסים באתונה.

משהוסכמו מספר פעימות התשלום והעברת שם בעלי הנכס אליכם, כל שעליכם לעשות יהיה להגיע אל הנכס החדש שלכם ולהתחיל להפוך אותו לבית שלכם. באם בחרתם להשכיר אותו למרבית ימות השנה ולקפוץ לחופש פעם בשנה, הבחירה שלכם תהיה האם לרהט אותו לחלוטין או להשאיר ריק לדיירים מזדמנים. 

חשוב שתדעו שחברת הנדל"ן איתה בחרתם לעשות עסקים להשקעה היא חברה שאמורה ללוות אתכם מתחילת תהליך ההשקעה ועד לסופו. משמע, עד לקבלת המפתחות לנכס החדש שלכם. כשמדובר בעתיד שלכם, אתם רוצים שילוו אתכם יד ביד לאורך כל הדרך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד