למה חשוב שיהיה לכם גם ביטוח סיעודי פרטי ולא לסמוך על קופת החולים

למה חשוב שיהיה לכם גם ביטוח סיעודי פרטי ולא לסמוך על קופת החולים

כל אזרח בישראל מבוטח על פי רוב בקופת החולים הרגילה. הוא יודע שעל כל בעיה, כל כאב, כל מיחוש או כל צורך בבדיקה או תרופה, יש לו כתובת. אך כל זה נכון כאשר מדובר בשפעת רגילה או מקסימום בדלקת אשר דורשת טיפול אנטיביוטי ובירור מעט יותר מקיף. בירור שכולל בדיקות דם, צילומי רנטגן וכדומה. 

כאשר מדובר על משהו שהוא מעט מעבר לזה, נוצרת בעיה. או אז כבר לא מספיק הכיסוי הביטוחי של קופת החולים. המטופל מוצא את עצמו נאלץ לשלם מכיסו הון רב עבור תרופות שונות אשר אינן נמצאות בסל, עבור בדיקות מיוחדות שהוא מבקר[ש לבצע, שלא לדבר על טיפולים מיוחדים כמו ניתוחים או כל טיפול מורכב אחר אשר עשוי לעלות לו סכומי כסף בלתי מבוטלים.

אם כל זה נכון בכל מה שקשור למקרים סטנדרטיים ורגילים, הרי שכאשר קורה חלילה מצב והמבוטח הופך להיות סיעודי בעקבות תאונה או מחלה, ולא ממש משנה אם מדובר בתקופה זמנית או תקופה קבועה, או אז הוא ובני משפחתו עשויים למצוא את עצמם מול שוקת שבורה ממש. העלויות של הטיפול הסיעודי הן עלויות גבוהות מאוד. לא תמיד יש למשפחה את האפשרות לממן את הטיפול הזה. קופת החולים משום מה מתנערת לגמרי מאחריות על הטיפול במקרה ואפילו הביטוח הסיעודי אם ישנו, לא תמיד מצליח לכסות את כל העלויות הכרוכות בסיפור הזה של המקרה הסיעודי.

ביטוח על ידי חברה פרטית

זו הסיבה שאנחנו ממליצים מאוד על ביטוח סיעודי פרטי. האפשרות ליהנות מביטוח מלא ומושלם שיכסה את כל העלויות.

אז נכון שכל אחד מאתנו מקווה כי הוא לעולם לא יזדקק לשירות הזה ולא יהיה עליו לממש את הפרמיה. אך אם קורה מקרה והמבוטח הופך לסיעודי, או אז החיים שלו הם הרבה יותר קלים הודות לביטוח. הוא יוכל להמשיך לחיות את חייו מתוך איכות ונוחות מקסימליים. 

ברור שאנחנו מברכים את כולם בבריאות איתנה לאורך ימים ושנים. אך אם קורה ועולה צורך בביטוח, אזי מדובר בהצלה של ממש
למידע נוסף הכנסו לאתר הר הביטוח

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד