הכנת תלושים חיצוניים – למה זה עדיף

הכנת תלושים חיצוניים - למה זה עדיף

עבור עסקים קטנים הכנת תלושי שכר יכולים להוות משימה מורכבת וארוכה מבחינת השקעת זמן, הוספת תקן למצבת העובדים וכך יכולה להוות טרחה והוצאה כספית גדולה יחסית. בין היתר, פונקציות שכר יכולות לכלול היבטים רבים, החל בקביעת שכר עובדים ובניכוי מס במקור, ועדכון דמי חופשה ודמי מחלה ועד ניכוי תשלומי עובדים בגין הטבות.

יתרונות נוספים של שכירת שירותיה של לשכת שכר חיצונית מבית בן – שמואל רואי חשבון

  • הענות מלאה– פונקציית השכר כרוכה במערך מורכב של התחייבויות משפטיות. שכירת חברה חיצונית יכולה לחסוך לכם כסף בשכר טרחה משפטי, וכך גם נענה לכם לכל סוגייה בנושא שכר העובדים שלכם. אנחנו כאן בעבורכם לענות על כל שאלה, להיות אוזן קשבת לכל התלבטות ולסייע לכם להוריד את עול השכר מגבכם, ובכך לחסוך לכם כאבי ראש והוצאות מיותרות.
  • נוחות מירבית–  באמצעות שירותים חיצוניים אתם פשוט מתקשרים למשרדי בן – שמואל רואי חשבון, נותן להם את הנתונים היבשים של שעות העבודה, הניכויים וסכומי השכר של העובדים שלך והמשרד מעבד את הצ'ק.
  • גם בתוכניות פרישה, כאן בעבורכם ובעבור העובדים שלכם– חברת בן – שמואל רואי חשבון מטפלת גם בתוכניות פרישה של עובדים והפקדות ישירות. כמו גם המשרד יספק לכם דוחות ניהול, יכין טפסים מתאימים עבור העובדים ולעיתים תוכלו להיעזר במשרד גם אל מול הלקוחות שלכם.

נוחות מירבית באמצעות חברה חיצונית היא פתרון נוח וזמין

ביצוע מטלת השכר כה מסובכת וגוזלת זמן רב, על כן עסקים רבים משתמשים בשירות חיצוני כגון שימוש בלשכת שכר חיצונית אשר תגרום לייעול הזמן, נוחות מירבית וחסכון בכוח אדם. 

מיקור חוץ של לשכת שכר של בן – שמואל רואי חשבון

באופן כללי, מיקור חוץ של לשכת שכר חיצונית יכול לעלות מחצית ממה שהיה צריך להיות אם העמדתם לשכת שכר בתוך העסק הקטן שלכם. שכירת שירות חיצוני מבטלת גם את הצורך בהעסקת מנהל שכר במשרה מלאה, ותפנה זמן של בעל העסק וכן משאבים חשובים על מנת לעבוד על היבטים אחרים בעסק שלך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עמית פאר

עמית פאר

עמית פאר הוא יזם ואיש עסקים בתחום הנדל"ן, פנאי והשקעות. עמית מחזיק ברשותו מספר מסעדות מצליחות בארץ, נוסף על בעלות משותפת עם יזמים אחרים על חברות השקעות שונות. בזמנו הפנוי הוא מקדיש את מרצו לכתיבת מאמרים מקצועיים בנושאי צרכנות, פנאי והשקעות.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד